Veselības ministre Viņķele šovakar saņēmusi draudus par viņas nošaušanu

Veselības ministre Ilze Viņkele 2020.gada 30.oktobra vēlā vakarā sociālajā tīklā saņēmusi draudus, ka lai gatavojas, ka ministri nošaus.

Veselības ministre Viņķele šovakar saņēmusi draudus par viņas nošaušanu
Komentāri[17] Bilžu galerija[12] 30.10.2020 22:00
Veselības ministre Ilze Viņkele 2020.gada 30.oktobra vēlā vakarā sociālajā tīklā Twitter saņēmusi draudus, ka kāda persona no Jaunsardzes rakstījusi, lai gatavojas, ka ministri nošaus - fotogalerijā NĀVES DRAUDI

"Informējam, ka esam nodevuši šo informāciju kolēģiem", sociālajā tīklā "Twitter" raksta Valsts policija. Par notikušo informēta arī Jaunsardze.


Kā apgalvo Viņķele, draudus virtuāli izteicis kāds jaunietis, kura "Facebook" kontā norādīts, ka viņš dien Jaunsardzē un dzīvo Smiltenē. "Atsūtīja ziņu, lai gatavojos, ka nošaus," Tviterī informē ministre, nepaskaidrojot, saistībā ar ko tieši viņai draudēts.


Viņķeles minētais jaunietis 14.oktobrī "Facebook" vidē publiski dalījies ar aicinājumu "Noņem uzpurni! Tu esi cilvēks, nevis suns!". No konteksta noprotams, ka ar uzpurni varētu būt domāta sejas maska, kas ar valdības lēmumu tagad obligāti ir jānēsā virknē publisku vietu, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Viņķele tviterī pieminējusi arī Valsts policiju un Jaunsardzi. Policija ministrei atbildējusi, ka informācija ir nodota kolēģiem.


Drošības nozares kompāniju asociācijā (DNKA) informējusi, ka epidemioloģiskās drošības noteikumi rada asas diskusijas starp sabiedrisku objektu apmeklētājiem un apsardzes darbiniekiem, un apsargi no uzrunātajiem cilvēkiem bieži saņem negatīvus komentārus vai pat draudus no cilvēkiem.


Portāla Vipi.tv redakcijas kolektīvs nosoda jebkāda veida draudus cilvēka veselībai un dzīvībai! Novēlam Viņķeles kundzei izturību!

LASIET ARĪ: Murgi. Apaļīgā ministrele Viņķele pavēl: pēc pusnakts cilvēkiem ir jāēd, nevis jādejo!FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
Raimonds Butis 07.11.2020 23:23
Labākie cilvēki mūs atstāj, neizsakāmi žēl!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss