Izcilā aktiera Rūdolfa Plēpja traģēdija

Izcilā aktiera Rūdolfa Plēpja traģēdija
Komentāri[7] Bilžu galerija[17] 15.09.2020 20:16
Izcilais Nacionālā teātra aktieris Rūdolfs Plēpis savu apaļo jubileju sagaidīs bez acu gaišuma, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Plēpis redzi esot zaudējis pirms trim mēnešiem. Tagad mākslinieks pārcēlies uz dzīvi pie meitas, talantu šovu zvaigznes Viktorijas Plēpes - SKATIET FOTOGALERIJĀ.


Kino un teātru aktieris, komiķis Rūdolfs Plēpis 2020.gada 17.septembrī svin 70 gadu jubileju. Pēdējo gadu laikā ziņas bijušas skumjas - mākslinieks bija kritis ilgstošu alkohola atkarību varā un tāpēc zaudējis darbu un lomas.


"Kā tas bija? Pats neko nenojautu. Nekādas pazīmes par to neliecināja, ja nu vienīgi, ka man pirms tam pusgadu regulāri reiba galva. Pamodos kādā rītā, un bija tumša bilde. Nākamajā dienā devos pie ārsta. Tika veikta arī operācija. Tagad ir mazliet labāk, jo, piemēram, caur miglu savus pirkstus redzu. Skatoties uz cilvēkiem, redzu tikai apveidus, kaut kādus siluetus", saka aktieris.


Ārsti priecājas, ka normalizējies acu spiediens, taču par pilnīgu redzes atgūšanu pagaidām cerību neesot.

Novēlam Rūdim vislabāko veselību!

LASIET ARĪ Gluži kā pēdējais plencis - nespēj pats nostāvēt uz kājām. FOTO: Tautā mīlētais aktieris Rūdolfs Plēpis zaļā pūķa valgos


Izjukusi Viktorijas Plēpes laulība (FOTO)


PLĒPI alkoholisma dēļ teātris noņem no visām lomām

Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena. Tikai pēc viņas nāk putukrējums un saldējums. Izcils dziedošā aktiera Plēpja dziedājums:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
kursabiedrs 23.10.2020 21:30
Dzīvo ludzu un met nost to pūķi!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss