Rūdolfs Plēpis pēc Jāņa Reiņa nāves ieslīdzis nebeidzamos zaļā pūķa valgos

Traģiski. Aktierim neesot bail no nāves.

Rūdolfs Plēpis pēc Jāņa Reiņa nāves ieslīdzis nebeidzamos zaļā pūķa valgos
Komentāri[3] Bilžu galerija[14] 27.03.2017 06:27
Jaunāko brīvdienu žurnāla Vakara Ziņas vāku rotā skaļš virsraksts Plēpim vairs nav bail no nāves! - vēsta portāls Brivbridis.lv .

66 gadus vecais latviešu aktieris un režisors Rūdolfs Plēpis nav spējis atteikties no aizraušanās ar grādīgo dziru baudīšanas…
 

Jau vēstīts, ka 2016. gada augusta beigās, kad 55 gadu vecumā mūžībā devās izcilais latviešu aktieris Jānis Reinis, viņa draugs un aroda brālis – Rūdolfs Plēpis, izteicās, ka pēdējo mēnesi abi pavadījuši bohēmā, kur neizticis arī bez alkohola.
 
Tieši šī iemesla dēļ daudzi steidzās norādīt, ka Reiņa nāve saistīta ar atkarību gūstu, daudzi šī iemesla dēļ vainoja Plēpi, ka notikusi šāda nelaime. Tomēr Reiņa atraitne Vita Frinberga noliedza to.
 
Reiņa bērēs Plēpja ierašanos nosodīja kāda sieviete, nosaucot viņu par slepkavu. Drīz vien tapa zināms, ka pēc drauga bērēm Plēpis gandrīz mēnesi pavadījis ārstējoties stacionārā.
 
Šķiet, ka pa šo laiku aktiera dzīvē nav notikušas būtiskas izmaiņas. Kā minēts žurnālā, sastapts Rīgas klusajā centrā, Plēpis pārvietojies nedroši. Pieturējies pie margām, lai nepakristu. Tomēr, neraugoties uz reibumu, bijis labsirdīgs un runātīgs.
 
Viņš atzinis, ka, lai arī daudzi skatuves kolēģi devušies mūžībā, viņam no nāves vairs neesot bail, ja priekšā ir tik laba kompānija.Tomēr uzsvēris, ka draugus labāk atcerēties dzīvus, tāpēc uz bērēm viņš vairs neejot.

Rūdolfam Plēpim ir 66 gadi, no kuriem 52 gadus viņš spēlē teātri un ir filmējies vairāk nekā 20 kinofilmās.
 
Novēlam Rūdolfam Plēpim uzveikt cīņu ar zaļo pūķi un daudz jaunas lomas!LASIET VĒL: PLĒPI alkoholisma dēļ teātris noņem no visām lomām

ATVADU VIDEO/FOTO/DZEJA izcilā aktiera Jāņa Reiņa piemiņai

Jānis Reinis mūža pēdējās dienas pavadījis kopā ar Rūdolfu Plēpi

Nākamajā lapā Rūdolfs Plēpis kopā ar meitu kādā 2011.gada ballītē

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
02.04.2017 17:46
Ar ko atšķiras parasts plosts no "bohēmas"?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss