Sieva vairs neklusē. Pusgads pēc pēkšņās Mārtiņa Ķibilda nāves atkarību "mekā" Amsterdamā

Skatītāju iemīļotā TV zvaigzne Mārtiņš Ķibilds 46 gadu vecumā šķīrās no dzīves bohēmas apvītajā, visdrosmīgāko atkarību metropolē Amsterdamā. Viņa dzīvību ātrās palīdzības reanimācijas brigādei neizdevās glābt.

Sieva vairs neklusē. Pusgads pēc pēkšņās Mārtiņa Ķibilda nāves atkarību "mekā" Amsterdamā
Komentāri[3] Bilžu galerija[29] 18.06.2020 21:03

TV zvaigznes un raidījuma "Vai gribi būt miljonārs?" vadītāja Mārtiņa Ķibilda atraitne Ilze Grase-Ķibilde ar sāpēm sirdī un dvēselē dalās atklāti.

Pēc ilgāka laika intervijā žurnālam UNA Ķibilda sieva apraksta to liktenīgo dienu, kad pirms pusgada viņas vīrs Mārtiņš piedzīvoja sirdslēkmi.

Ilze uzsver, ka nevēlas atklāt detaļas par traģisko dienu Amsterdamā, taču atklāj, ka visu iespējamo palīdzību toreiz izdarīja viņas labākā draudzene Laura. Kurai palīdzējis viņas brālis Lauris.

FOTOGALERIJĀ ĶIBILDA DZĪVES MIRKĻI, SIEVA UN BĒRNI

"Es neizdarīju neko. Es reāli biju "dārzenis". Es vienīgi sazvanīju Lauru un pēc tam apdrošinātāju," atceras Ilze.

Sakritība, taču Laura tobrīd arī atradās Nīderlandē, tikai citā pilsētā un pēc trim stundām draudzene jau esot bijusi pie Ilzes.

"Viņa pāradresēja manu telefonu un kopš tā brīža neatlaida manu roku, šķiet, dienas trīs. Viņa izdarīja visu," piebilst Ilze.

Savukārt vēl kāda draudzene Agnese arī tobrīd ar ģimeni bija Amsterdamā un palīdzēja sagādāt zāles, ko varēja dabūt bez receptes.

Līdz ar to pirmajā dienā un naktī pēc Mārtiņa pēkšņās aiziešanas, ko, kā izteicās pati Ilze, viņa varētu arī nepārdzīvot, viņa nebija viena. To Ilze sauc par likteni, par Dieva pirkstu.

Nākamajā dienā, kad Ilzei ar Mārtiņu bija jālido mājās, viņa lidoja ar Lauru un Rīgā "stafeti" pārņēma viņas brālis Lauris. Ilze uzsver, ka saņēma milzīgu atbalstu no ļoti daudziem ļaudīm.

Nāve Ķibildam piezagās pēkšņi - 2019.gada 26. oktobrī Mārtiņš pēkšņi nomira bohēmas apvītajā, visdrosmīgāko atkarību metropolē Eiropā - Amsterdamā un viņa dzīvību ātrās palīdzības reanimācijas brigādei neizdevās glābt. Tomēr īstais nāves iemesls joprojām publiskots netiek. Mārtiņam bija vien 46 gadi.

Mārtiņš Ķibilds ir dzimis 1973. gada 23. jūlijā Saldū. Mācījies Rīgas valsts 1. ģimnāzijā. Četrus gadus studēja Juridiskajā fakultātē, bet neilgi pirms bakalaura darba rakstīšanas augstskolu pameta. Žurnālists nekad nav slēpis, ka ir ieguvis tikai vidusskolas diplomu, esot lielisks piemērs tam, ka ne jau augstskolu daudzums ir galvenais erudīcijas un talanta noteicējs.

Turpinot veidot informācijas bagāto, interesanto un iemīļoto arhitektūrai veltīto raidījumu «Adreses», kas bija viņa paša radītais sirdslolojums mediju lauciņā, Mārtiņš bija pievienojies arī Latvijas televīzijas raidījuma «Kultūrdeva» komandai.

Viņš ir strādājis kā avīzes «Diena» žurnālists, 90. gados ir vadījis LNT raidījumu «Nedēļa». Sākot no 2002. gada līdz 2007. gadam vadīja populāro erudīcijas TV spēli «Gribi būt miljonārs?» latviešu versiju. Pateicoties tieši piecu gadu ilgajai erudīcijas spēlei, Mārtiņš kļuva atpazīstams plašākai sabiedrībai. Interesanti, ka Ķibilds bija otrs jaunākais spēles «Gribi būt miljonārs?» vadītājs pasaulē. 13 gadus viņš ir darbojies arī reklāmas aģentūrā kā radošais direktors. Ķibilds ir bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
es to saku nopietni! man 69 g. 20.06.2020 21:48
lielisks pimērs jauniešiem un mākslas cilvēkiem būt uzmanīgiem ar atkarībām............

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss