Divi mazi bērni. Ķibilda sieva ar sāpēm sirdī pastāsta par dzīvi bez Mārtiņa

Atraitne Ilze pastāsta par dzīvi bez Mārtiņa Ķibilda, kurš mūžībā aizgāja pēkšņi pirms pusotra mēneša. Fotogalerija.

Divi mazi bērni. Ķibilda sieva ar sāpēm sirdī pastāsta par dzīvi bez Mārtiņa
Komentāri[3] Bilžu galerija[29] 22.12.2019 19:23
Mārtiņa Ķibilda atraitne, auto kompānijas Moller Baltic Import direktore Ilze Grase-Ķibilde intervijā žurnālam IR stāsta, kā tiek galā ar dzīvi pēc vīra pēkšņās nāves. Ilze mūsu fotogalerijā sākot no 3.bildes.

"Mūsu iepazīšanās notika pirms 12 gadiem. Bija sajūta, ka mums ir ļoti laba saskaņa. Tas laikam ir tas, ko visi cilvēki meklē, bet grūti definēt. Bija interesanti būt kopā. Tā ļoti pietrūkst, un to neviens nevar kompensēt. Mārtiņš ir… bija ļoti gudrs. Ļoti labs sarunu biedrs. Ir sajūta, ka man bijis gods būt kopā ar cilvēku, kurš savā jomā, pēc daudzu domām, paveicis ko īpašu.

Kamēr esam dzīvi, mēs nesaprotam savu vērtību. Mārtiņš, protams, zināja, ka dara labas lietas, bet tādu atbalstu, cieņu un labvēlību, kādu jūtu pēc viņa aiziešanas, nekad nebiju domājusi sajust. Arī no dzeltenās preses — gribu pateikt paldies par respektu. Ir cilvēki, kas pēc traģēdijām nerunā, un ir, kas runā. Es esmu no tiem, kas runā. Šo laiku pēc Mārtiņa aiziešanas, kas man liekas trīsreiz ilgāks nekā realitātē, katru dienu esmu ar kādu runājusi. Tāpēc tagad varbūt neraudu runājot. Ir labi, ja ar kādu vari dalīties.

Tagad mācos skatīties acīs bailēm. Izkāpt no komforta zonas - vienmēr biznesā to esmu mācējusi, bet nu, kad notikusi traģēdija, jāmācās lietot dzīvē. Tev jāsaka bērniem: "Tētis ir miris." Nevari teikt "tēta nav" - ja nav, tad būs. Katru vakaru tev jāatbild uz dēla jautājumu, kur tētis ir, vai nebūs. Paulam ir terapeits, kas palīdz. Jasmīna gan vēl neko nesaprot. Meitas pirmais vārdiņš bija "tete", tagad viņa pamazām to vairs nesaka.


Es nevaru atļauties šausmās sēdēt. Man jāizaudzina bērni, jāparāda viņiem labākais no tēta, ko varu. Mārtiņa vairs nav, bet man ir sajūta, ka viņa eņģelis mums ar bērniem saliek apkārt labus cilvēkus."

Tāpat Ilze vēsta, ka ar bērniem pametusi māju, kurā dzīvoja kopā ar vīru, un pārvākusies uz dzīvokli tajā pašā rajonā.

Ziemassvētkus viņa plāno svinēt ar Mārtiņa pirmo sievu un visām četrām kopīgajām atvasēm. Visu interviju lasiet žurnālā IR.


Jau vēstījām, ka 26. oktobrī 46 gadu vecumā pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Pēcāk Mārtiņa ģimene sociālajos tīklos paziņoja oficiālo nāves iemeslu: "Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: Akūta koronārā sirds slimība. Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā."
Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un veidojis raidījumus "Atslēgas", "Adreses" un "Kultūrdeva". Savu popularitāti viņš ieguva kā raidījuma "Gribi būt miljonārs?" vadītājs.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
faraonu ģimene 22.12.2019 21:58
Lai bērni aug skaisti un laimīgi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss