Skandalozais sieviešu izmīlētājs, Zeltiņas un Šomases eks-mīļākais izņirgājas par ar koronavīrusu smagi saslimušo fotogrāfu

Skandalozais Brēmanis paņirgājas par smagi saslimušo ar Covid-19 slavenību fotogrāfu Gati Rozenfeldu.

Skandalozais sieviešu izmīlētājs, Zeltiņas un Šomases eks-mīļākais izņirgājas par ar koronavīrusu smagi saslimušo fotogrāfu
Komentāri[7] Bilžu galerija[12] 30.05.2020 20:32
Latvijā pazīstamais fotogrāfs Gatis Rozenfelds inficējās ar koronavīrusu Covid-19. Turklāt viņš saslima smagā formā, mēnesi pavadīja slimnīcā un slimības sekas izjūt joprojām. Gatis marta sākumā bija devies komandējumā pāri okeānam un mājās atgriezās ar repatriācijas reisu no Amsterdamas 24. martā, kuru gaidot viņš četras dienas pavadīja viesnīcā Nīderlandē, kur inficējies ar vīrusu.

Savu stāstu kā saslimis Gatis Rozenfelds uzticēja žurnālam Privātā Dzīve. Viņš stāsta, ka uzreiz pēc ielidošanas Latvijā devies nodot analīzes uz Covid-19, bet, ierodoties mājās, sajutis milzīgu nogurumu, paaugstinājusies temperatūra. Nelāgo pašsajūtu fotogrāfs norakstīja uz garo atgriešanās ceļu, taču pēc četrām dienām tika saņemti analīžu rezultāti – Covid-19 pozitīvs.

2. aprīlī Gatis nokļuva slimnīcā. Slimnīcā Gatis pavadīja vairāk nekā mēnesi, viņš bija tā sauktais vidēji smagais pacients, taču plaušas viņam netika ventilētas.

Gatis Rozenfelds žurnālam stāsta, ka slimnīcā slimniekiem ēdienu pasniedza vienreizlietojamos traukos, kurus pēc tam izmeta speciālos konteineros, iznīcināts tika viss, kas tika ienests palātā. Arī grāmatas, kas Gatim tika sagādātas lasīšanai, pēc tam nonāca krāsnī.

Tagad Gatis no vīrusa ir izveseļojies – pēc vairāk nekā diviem mēnešiem analīzes uzrāda, ka viņš ir Covid-19 negatīvs. Taču slimības sekas fotogrāfs joprojām izjūt, - veselība vairs nav tāda, kāda tā bija agrāk.


Žurnāls Kas Jauns izpētījis: kad Gata Rozenfelda stāsts tika publicēts, savu viedokli izteica Rūdolfs Brēmanis. Komentējot informāciju par fotogrāfa saslimšanu ar Covid-19 viņš izsmējīgi raksta - FOTOGALERIJĀ PĒDĒJAIS FOTO.

„Eh, Gati, Gati.. Grāmatas jau nu gan nevajadzēja dedzināt, turklāt vēl krāsnī. Varēji tak nolikt plauktiņā, pastāvētu dažas dienas un izžūtu smuki Tavs ļaunais vīruss uz grāmatas. Jocīgi, ka Vizma nesaķēra neko, dzīvojoties kopā pa mājām.

Varbūt drošības labad tagad tomēr Gačam un Vizmai arī mājās visas grāmatas vajadzētu krāsnī sadedzināt. Mazums. Mjaa. Kā tur bija: „Tie, kas dedzina grāmatas, drīz dedzinās cilvēkus”? Nu tik tagad baidāmies visi kopā uz nebēdu! Vēl tikai klasisko rindiņu par sāpošajām plaušām aizmirsa pateikt. Varbūt tomēr labāk Gatim sākt pīpēt un dzert?”

Bēdīga slava Rūdolfam Brēmanim ir jau sen, tostarp par viņa attiecībām ar sievietēm. Vairākus gadus Brēmaņa mīļotā sieviete bija aktrise Agnese Zeltiņa - SKATIET GALERIJĀ, bet šīs attiecības izjuka, kad sabiedrībā klajā nāca fakti, ka viņš atklāti uzmācies citām sievietēm, piedāvājot viņas „kārtīgi izmīlēt”.

Pilnu rakstu lasiet Jauns.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [7]

Artis Visvalda dēls d' Johnsons 31.05.2020 23:30
Pareizi dara....
arī apvainotā 31.05.2020 19:36
Brēmanis,reti glums un pretīgs ģīmis,kurš sola internetā visas ,,izdrazt,, noteikti neviena viņam vairs nedod! Tāds diplomāts,valsts vizītkarte kā bomžiem.Reti apdalits tips,kurš meklē augsto plauktu sievietes,lai kompensētu savu mazo krāneli.
Timur 31.05.2020 18:53
Tās maitīgs jau pēc skata
Baiba 31.05.2020 18:52
Kas bija tie gudrie un viedie cilvēki, pateicoties kuriem šis nebùt ne viedais un labu manieru ne gluźi pārzinošais kungs pie saviem titulētajiem amatiem tika? Tas ka noslapja un caura zàbaka iztek tikai dubļains ūdens-tā gadās! VECI ZÀBAKI IR DAUDZVIET , bet ne visi tos valkà. Manuprārt, diezgan analoģiska situācija šì cienìjamà kunga situācijà. P.s. neraugoties uz to visu situàciju kopumà - būs vienmèr veco zābaku valkātāji.
Ira 30.05.2020 23:24
Pilnīgs mērglis!
Faina 30.05.2020 23:10
Nelietis!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss