Gribu izmīlēt tevi kārtīgi! Pēc nepiedienīgā piedāvājuma citai slavenībai Agnese Zeltiņa izšķiras no mīļotā miljonāra Brēmaņa

Gribu izmīlēt tevi kārtīgi! Pēc nepiedienīgā piedāvājuma citai slavenībai Agnese Zeltiņa izšķiras no mīļotā miljonāra Brēmaņa
Komentāri[13] Bilžu galerija[9] 08.07.2018 18:19
Skandalozā modes dizainere Kristīne Deimone sociālajā vietnē Facebook nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa saņēmusi nepiedienīgus piedāvājumus no aktrises Agneses Zeltiņas mīļotā vīrieša, uzņēmēja un bijušā diplomāta Rūdolfa Brēmaņa. Žurnāls Vakara Ziņas tika publiskojis Deimones uzņemtu ekrānuzņēmumu, kurā redzams, ka no Brēmaņa izskan šādas frāzes: «Nolēmu pateikt ko domāju! Gribu izmīlēt tevi! Izdomājam, kas būtu nepieciešams tev no manas puses, lai tas varētu tikt apsvērts notikt... Gribu izmīlēt tevi kārtīgi!»

Pati Deimone saka, viņa ir aizņemta sieviete, kura audzina divus bērnus. Tāpat Kristīne atklāj, ka šī nav pirmā reize, kad Brēmanis sācis saraksti ar viņu, - 2015. gadā uzņēmējs aicināja Kristīni līdzi uz Dubaiju.Vakara Ziņām Deimone atklāj: «Esmu daudz redzējusi. «Facebook» puiši aicina draudzēties, laiko bildes un komentē, bet pat profila bildē ir redzami kopā ar meiteni. Pretīgi... palaidiet savu cilvēku un turpiniet skraidīt, bet nedariet pāri otrai pusei, kura velta jums savus gadus un laiku, kurš visiem mums ir ierobežots.»

Uz jautājumu, vai viņai nav bail šādā veidā izjaukt Zeltiņas un Brēmaņa attiecības, viņa atbild: «Nē, jo šī sieviete ir pelnījusi cienījamu vīrieti, nevis suni... Pret Zeltiņu nekā personīga, kādai vajadzēja par šo situāciju runāt. Cilvēki pieraduši uzvesties kā žurkas - klusu un aiz muguras...» atklāta ir Kristīne Deimone.

Tāpat Kristīne atklāj, ka šī nav pirmā reize, kad Brēmanis sācis saraksti ar viņu, - 2015. gadā uzņēmējs aicināja Kristīni līdzi uz Dubaiju raksta portāls Sejas.tvnet.lv.

Žurnāla Privātā Dzīve žurnālistiem izdevies iegūt komentāru no Zeltiņas un Brēmaņa. Diplomāts Brēmanis norāda, ka savu guļamistabas dzīvi nekomentēšot (un kas gan viņam pēc visas ievārītās putra gan atliek?), Zeltiņa attrauc: «Mēs ar Brēmaņa kungu esam izšķīrušies, un nekādu komentāru no manas puses nebūs!»

Tiesa, tautā mēļo, ka Brēmaņa līdzīgu izdarību dēļ Zeltiņa viņu pametusi jau 2018.gada martā, bet esot palikuši labi draugi. Savukārt šobrīd pēc Deimones kārtīgās izmīlēšanas skandāla aktrise esot pateikusi NĒ arī draugu statusam.


FOTOGALERIJĀ ZELTIŅA AR BRĒMANI BEZ APAKŠVEĻAS IERODAS KONCERTĀ


LASIET ARĪ:

Mika OZOLIŅA filmas pirmizrādes laikā skatāms ZELTIŅAS kailfoto (FOTO)

Agnese Zeltiņa ar kailiem krūšu galiem apmeklē koncertu


Zeltiņas jaunais mīļākais - Lienes Šomases bijušais

VIPi ekskluzīvs: Marija Romija Zeltiņa erotiskā fotosesijā - PIKANTA GALERIJA

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
par Agnesi, Ēriks 35gv 17.07.2018 02:14
vēl jau tikai 46, es arī izmīlētu kārtīgi to Zeltiņu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV