Publicējam liktenīgo autokatastrofas video, kā pārdzēries Mercedes vadītājs ietriecas 15. maršruta trolejbusā Ķengaragā

Sadursmes FOTO/VIDEO. Brīdinām, ka video paredzēts tikai personām ar stipriem nerviem. Traģēdijā ir 7 cietušie.

Publicējam liktenīgo autokatastrofas video, kā pārdzēries Mercedes vadītājs ietriecas 15. maršruta trolejbusā Ķengaragā
Komentāri[5] Bilžu galerija[18] 23.05.2020 20:07
Valsts policija noskaidrojusi, ka Mercedes autovadītājs, kurš Ķengaragā Bultu un Prūšu ielas krustojumā nepalaida pa galveno ceļu braucošo 15.maršruta trolejbusu, sadursmē ar trolejbusu pie stūres atradies milzīgā reibumā. Turklāt viņš jau pirms 20 gadiem pieķerts braucam dzērumā.


Policijā sākts kriminālprocess par satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola reibumā un tā rezultātā cietušajiem nodarīti smagi miesas bojājumi. Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu no trim līdz desmit gadiem.


TRAĢĒDIJAS FOTOGALERIJA

Jau ziņots, ka 2020.gada 20.maijā Rīgā trolejbusam iebraucot piecstāvu ēkas sienā pēc sadursmes ar vieglo automašīnu, tas izsitis caurumu vienā no ēkas pirmā stāva dzīvokļiem. Negadījums notika Prūšu un Bultu ielas krustojumā.


Dzīvokļa iemītniece žurnālistiem pastāstīja, ka trolejbuss ietriecies guļamistabas sienā. Tieši vietā, kur tur novietota viņas mātes gulta. Nelaimes brīdī par laimi istabā neviens nav atradies. Pēc viņas teiktā, trolejbusa kontaktstienis jeb stanga iztriekusies cauri istabai.


Autokatastrofa notika, jo vieglās automašīnas vadītājs neievēroja ceļu satiksmes noteikumus un ietriecās pa galveno ceļu braucošajā 15.maršruta trolejbusā. Trieciena rezultātā trolejbusa vadītājs zaudēja spēju vadīt transporta līdzekli un ietriecās dzīvojamās mājas sienā.


Cietuši 7 cilvēki. Notikuma vietā strādāja septiņas ātrās palīdzības reanimācijas brigādes. Viens cietušais no hospitalizācijas atteicās - slimnīcās tika nogādāti seši cietušie.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

visticamāk 24.05.2020 22:05
par vienu idiotu uz ceļiem būs mazāk
baidos no dzīvokļiem krustojumos 24.05.2020 22:00
labi, ka nebija vēlu vakarā, kad cilvēks tai gultā varētu arī atrasties
Ērika 24.05.2020 21:58
Šo daudziem jānoskatās! lai saprot sekas
Mja... 24.05.2020 21:49
Pats vaininieks cietis visvairāk. būs mācība uz mūžu pašam, radiem , draugiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss