Režisora Viktora Runtuļa dēls 29 gadu vecumā izdarījis pašnāvību

Režisora Viktora Runtuļa dēls 29 gadu vecumā izdarījis pašnāvību
Komentāri[5] Bilžu galerija[13] 12.05.2020 20:25
2020. gada 6. maijā 29 gadu vecumā mūžībā devās daudzsološais mūziķis, mūzikas producents un multiinstrumentālists Matīss Runtulis (7.03.1991. – 6.05.2020.) Matīsa skatuves vārds ir "Mr. Myster" un tāds tas paliks vienmēr mūsu atmiņās.


Mūziķa tēvs ir pazīstamais režisors un producents Viktors Runtulis - tautā pazīstams arī kā Latvijas kabarē jomas tēvs. Matīsa mamma slavenību žurnālam Privātā Dzīve apliecinājusi, ka dēls izdarījis pašnāvību.ATVADU FOTOGALERIJĀ MATĪSA DZĪVES MIRKĻI UN VIŅA VECĀKI
Vecāki izmaiņas Matīsa uzvedībā pamanījuši pirms pusotra gada, kad Matīsa garastāvoklis esot sācis strauji mainīties un viņš varēja sadusmoties par nenozīmīgiem sīkumiem. Vecāki neslēpj dēla aizraušanos ar kaitīgajām vielām - viņam pietika ar nelielu devu, kas uzreiz iedarbojās uz nervu sistēmu.

Sanita pēdējā dzīves gadā ar vīru dēlu ļoti atbalstījusi, vedusi pie dažādiem speciālistiem, un arī pats Matīss esot cīnījies, lai viņam kļūtu labāk. Pēdējo savas dzīves mēnesi viņš dzīvojis laukos pie Sanitas māsas. Pēdējā laikā mūziķis esot bijis dziļi noslēgts, dzīvojis savā pasaulē.


"Viņa nervu sistēma bija ļoti cietusi, turklāt viņš pats bija ļoti jūtīgs, trausls cilvēks... Dēls mocījās savā ķermenī un atrada izeju, lai cik nežēlīgi tas izklausītos," saka mamma. Atvadīšanās no Matīsa notika šodien, 2020.gada 12. maijā.


FOTOGALERIJĀ MATĪSA DZĪVES MIRKĻI UN VIŅA VECĀKI SANITA TAURIŅA UN REŽISORS VIKTORS RUNTULIS

"MATĪSS RUNTULIS
7.03.1991 – 6.05.2020

Vakardienas rīts mums atnesa nežēlīgu ziņu – mūsu mīļais Matīss ir aizgājis un nekad vairs neatgriezīsies. Tas ir ļoti sāpīgi un tagad to ir jāmēģina aptvert.
No mums ir paņemts viss. Nekas vairs nav palicis – vien pilnīgi iztukšots skatiens nākotnē.
Matīss bija ļoti LABS cilvēks. Viņš bija sirsnīgs un pārlieku dāsns. Laikam viņa jūtīgums bija tas, kas viņu salauza. Mēs viņu nenosargājām un tagad mums ar to ir jādzīvo.
Mīļie vecāki, sargiet savus bērnus no JAUNĀ ĻAUNĀ. Esiet acīgi, uzstājīgi, ja nepieciešams – metiet toleranci pie malas un lieku reizi pārliecinieties, ka ļaunais Jūs neaptin ap pirkstu. Tas uzglūn un gaida mirkli, kad Jūsu mīļie būs nepasargāti, lai pavedinoši ieripotu, iedūmotu, ielītu un beigās pārņemtu visu.
Mēs cīnājāmies, bet TAS uzvarēja.
Matīss, mēs Tevi ļoti, ļoti mīlam.
Tavi vecāki
Sanita un Viktors".

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
.. 17.05.2020 15:39
hei, VIPi.
vai tiešām sādām ziņām ir jaatstāj iespēja komentēt, ziņot cik bēdīga šeit ir publika un cik nežēlīgi ir reizēm komentāri.
vajag cienīt tomēr cilvēkus kaut nedaudz nevis lēti dzīties pēc reitingiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss