Iespējams, no vīrusa. 54 gadu vecumā mūžībā aizsaukts LTV kādreizējais vadītājs Rolands Tjarve

Iespējams, no vīrusa. 54 gadu vecumā mūžībā aizsaukts LTV kādreizējais vadītājs Rolands Tjarve
Komentāri[7] Bilžu galerija[9] 11.04.2020 16:30
Šodien, 2020. gada 11. aprīlī, kļuvis zināms, ka 54 gadu vecumā slimnīcā miris bijušais Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors, tagadējais Latvijas Universitātes pasniedzējs Rolands Tjarve, vēsta portāls Pietiek.com.

ROLANDA TJARVES ATVADU GALERIJA

Šī ir pēdējā publiskā elektroniskā pasta vēstule, ko viņš ir nosūtījis savām studentēm 18. martā - dienā, kad sajuties jau pavisam nelāgi:

„Subject: KomZ2058: 18.marta lekcija

Date: trešd., 18 marts 2020 13:14:15 +0200

From: Rolands Tjarve (via E-studijas)

KomZ2058 » Forumi » Jaunumu forums » 18.marta lekcija

18.marta lekcija

nosūtīja Rolands Tjarve — trešdiena, 2020. gada 18. marts, 12:58

Sveicināti šajā saspringtajā laikā!

Ceru, ka cītīgi ievērojat valstī noteikto pašizolācijas režīmu, tai pat laikā nezaudējot interesi par latvijas mediju vidē notiekošo:)

Šis tiešām ir izaicinājumu pilns laiks arī medijiem. Gan domājot par informācijas vākšanu, gan arī biznesa ziņā. Tāpēc vēlos, lai jūs līdz nedēļas beigām pastiprināti monitorējiet mediju vidē notiekošo, īpašu uzmanību pievēršot tam, kādā veidā dažādi mediji cenšas nezaudēt savu parasto auditoriju.

Tā ka arī mani ir skāris vīruss (ceru, ka ne C19), šodien nerunāšu, bet uzdošu jums patstāvīgi iepazīties ar Raivja Vilūna pētījumu par Latvijas mediju ziņu ģeogrāfiju (Latvijas mediju vides daudzveidība 319 lpp.)

Papildus tam, lūdzu noskatieties https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/labriit/egils-levits-latvija-ir-jastiprina-mediju-vide.a118366/ un apdomājiet, kas ir mainījies kopš Valsts prezidents ir izteicis šo viedokli.

Par šo runāsim nākamās nedēļas attālinātajā nodarbībā.

Šis forums tad pagaidām ir mūsu galvenā saziņas vietne.

Saudzējiet sevi!

Rolands.”

Par Tjarves nāvi Tviterī raksta arī komunikācijas speciālists, pasniedzējs un līdzgaitnieks Ainārs Dimants.

"Izsita no sliedēm: šajā Klusajā sestdienā aizgājis atsaucīgais kursabiedrs un sekmīgais Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors Rolands Tjarve (54). Viņš, cita vidū, viens no retajiem prata novērtēt humanitārās izglītības vērtību kā pamatu žurnālista darbam. Jūtu līdzi visiem piederīgajiem," teiks Dimanta ierakstā.

Līdzjūtību Facebook izteicis arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

"Izsaku visdziļāko līdzjūtību un skumjās esmu kopā ar Rolanda Tjarves tuviniekiem, draugiem, kolēģiem, viņam mūžībā aizejot," pauda ministrs.

Pēc neoficiālas informācijas, Tjarves nāves iemesls varētu būt Covid-19 slimība. Pēdējās divas nedēļas Tjarves stāvoklis esot bijis smags, viņš esot bijis pieslēgts pie plaušu ventilācijas aparāta.

Izsakām līdzjūtību Rolanda Tjarves tuviniekiem un personīgi Rolanda dzīvesbiedrei, žurnālistei Nellijai Ločmelei.

Kā ziņots šodien, 11. aprīlī Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcā nomiris pacients, kurš bija inficējies ar Covid-19, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Pacientam, kurš bija vecuma grupā no 50 līdz 60 gadiem, tika novērota smaga slimības gaita, viņš tika stacionēts pirms divām nedēļām.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Nemazgājot rokas un ne distancējoties 12.04.2020 00:19
nu jā, Tie kas Lieldienās vazājas apkārt ir šai pašā riska grupā uz letālām sekām.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss