Onlyfans skaistule kārdina ar savām pikantērijām. Nopludinām pilnu komplektu Papapracci lasītājiem

Ata labsirdīgā sirds, šorīt Liepājas pludmalē sportojot, neizturēja...

Mūžībā aizsaukta izcilā žurnāliste, rakstniece, Saeimas deputāte Monika Zīle

Šokējoši! TV dīva Anna Lieckalniņa savā īsajā laulībā cietusi no vīra vardarbības

Šokējoši! TV dīva Anna Lieckalniņa savā īsajā laulībā cietusi no vīra vardarbības

Anna Lieckalniņa atklāti par vardarbību pašas ģimenē.

Bilžu galerija[14] 05.12.2019 18:54

Komentāri [8]

Uz rakstu ››
zinām, zinām 05.12.2019 19:59
viņai ij nekad ij neviens nav labs....
aigars mlokits 05.12.2019 21:17
vai st rvu var ciest ilgi?
IGOR 06.12.2019 11:34
Traka sieviete, visi veči slikti
Vizbule 06.12.2019 12:17
J a jācieš varmāciba no vīriešu puses tad nav ko ar tādu dzīvot, mēs sievietes nekādi izmēģinājuma trusīši
Duna 06.12.2019 15:41
Kapec citam nesit un labo izturas.Viena pagale nedeg...tatad ari ta sieviete nav bez greka un pielauj.Aprecejas del naudas,domaja...nu tik bus.Nosodu tos vecus,kas pacel rokas pret sievietem.Bet tapat nosodu tas emmas,kas atlauk to darit.Ja,vienreiz iesitis,aitis visu muzu.Un viriesi nav no dzels,un nav ko brekt....mes tacu sievietes.Emmas atlaujas parak daudz iedomajas nezin ko.Ja,ir savstarpeja ciena,milestiba ,tad,ta nav.Pirms preceties ,tas virietis japarbauda,jazin kada gimene,kadas slimibas,kadi draugi...un otradi.Ka izturas gimene pret mati,pret kaiminiem,radiem.Tagad visu var uzxinat.Loti daudz emu pasas ir vainigas ar savu izturesanos,vavulosanu,necienu.Virietis ,,uzspragst,,.Ir loti svarigi uzzinat par partneri visu,ne tikai ielikties gulta un teikt...es tevi miku.Ta ir kaisle kura driz vien pariet.Stulbas emmas nedoma par savu pecnaceju vispar..jo virietis dod seklu..un sieviete ka zele vinu uzdziede.Jo sapujusaka sekla,jo berns slimaks.Butiski visu noskaidrot.Emmu var but daudz,loti daudz,bet maate ir tikai viena.
Duuna 06.12.2019 15:43
Un vecaki tai annai nemacija ka iztirzat gimenes lietas sabiedriba nedrikst.Pati precejies,pati gribeji.Risini savas problemas pati ...ka iekapi vinas.Kauns,milzigs kauns..jo ne par ko jau nedauzis.
Kaimiņa 09.12.2019 23:59
Ka sapratu, runa žurnālā iet par emocionālu vardarbību. Galvenais, par finansiem. Interesānti skan:nebūs pusdienas un vakariņas , nebūs pampieru bernam. Skaistule Anna negatavoja edienu vīram? Vīrs ir sļikts, tāpēc, ka nenodrošināja pāvari? Aj,aj, nabaga meitiņa, vīrs nav tik bagāts, kā plānoja.
blondīnei galvā sakāpis 10.12.2019 11:31
Jā, Traubergs arī bija slikts, Sandis Ozo tak arī bija peļams. Visi ir slikti. Bet pati sevi sauc par pihoterapeiti. Vāks

Komentāri [8]

Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Komentāri[]

Mēneša VIDEO

Play
Komentari[]

Mēneša GALERIJA

Komentari[]

Mēneša KOMENTĀRS

Evikai Siliņai tiek pārmesta saistība ar kriminālo pasauli un filmēšanos porno. Vai tā ir patiesība?

autors:!!!
komentars: Nu slimi cilvēki, ka tik varētu uzgāzt kādu mēslu spaini. Žēl, ka latvieši ir tik nenovīdīgi! Tas jau skaidrs no kuras puses vējš pūš. Nu netika ne par prezidentu, ne premjeru. Nu un ko? Daudz jau tika rakstīts,ka kur tik brīva vieta, tur jātiek iekšā. Nožēlojami. Baigais Mesija. Kāda šī k-dze būs premjere, laiks rādīs. Malacis-3bērniņi ģimenē, sapratīs,cik grūti vecākiem nodrošināt ar mazajiem līdzekļiem , visu nepieciešamo bērniem. Lai tik veicas, lai dzen projām to īpatnējo veidojumu ar visu pīļu dīķi!