Šokējoši! TV dīva Anna Lieckalniņa savā īsajā laulībā cietusi no vīra vardarbības

Anna Lieckalniņa atklāti par vardarbību pašas ģimenē.

Šokējoši! TV dīva Anna Lieckalniņa savā īsajā laulībā cietusi no vīra vardarbības
Komentāri[8] Bilžu galerija[14] 05.12.2019 18:54
Pazīstamā TV dīva un, pēc pašas vārdiem arī teoloģe un psihoterapeite, Anna Lieckalniņa (laulībā Anna Krimele), nākusi klajā ar ļoti nepatīkamām vēstīm. Skatītāju iemīļotā TV zvaigzne tieši un atklāti par vardarbību pašas ģimenē izstāstījusi žurnālam Kas Jauns.

Laulībā šarmantā daiļava piedzīvojusi ļoti nepatīkamus brīžus. Viņai esot fiziski darīts pāri, un šī vardarbiba esot nākusi no nu jau bijušā vīra puses.

Ne visām sievietēm ir drosme atklāt tik personiskas lietas, tomēr Anna uzdrīkstējusies. LIECKALNIŅAS KĀZU EPIZODES UN CITI DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ.


Anna Lieckalniņa apprecējās ar sabiedrībā zināmo Latvijas uzņēmēju Rafaelu Krimelu 2016.gada 3.jūnijā, bet jau 2019.gada sākumā laulība oficiāli tika šķirta.Uz žurnālistu jautājumiem par klīstošajām runām, ka Annas attiecības ar vīru Rafaelu bijušas īpaši sarežģītas, ko sākumā pat īsti nav varējusi nojaust, Lieckalniņas atbilde ir skaudri apstiprinoša:

"Absolūti un noteikti. Īsa atbilde. Tāpēc arī izšķīros, jo esmu psihoterapeite. Redzu to, kas notiek, redzu, kam noteikti nav jābūt divu cilvēku un ģimenes attiecībās".
Tāpat Anna Lieckalniņa neslēpj, ka šobrīd viņai ir spēkā tiesiskā aizsardzība pret vardarbību no sava bijušā vīra. Vairāk viņa  nekomentē. Novēlam izturību un jaunus personīgās dzīves meklējumu ceļus tautā iemīlotajai TV dīvai!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Kaimiņa 09.12.2019 23:59
Ka sapratu, runa žurnālā iet par emocionālu vardarbību. Galvenais, par finansiem. Interesānti skan:nebūs pusdienas un vakariņas , nebūs pampieru bernam. Skaistule Anna negatavoja edienu vīram? Vīrs ir sļikts, tāpēc, ka nenodrošināja pāvari? Aj,aj, nabaga meitiņa, vīrs nav tik bagāts, kā plānoja.
Duuna 06.12.2019 15:43
Un vecaki tai annai nemacija ka iztirzat gimenes lietas sabiedriba nedrikst.Pati precejies,pati gribeji.Risini savas problemas pati ...ka iekapi vinas.Kauns,milzigs kauns..jo ne par ko jau nedauzis.
Duna 06.12.2019 15:41
Kapec citam nesit un labo izturas.Viena pagale nedeg...tatad ari ta sieviete nav bez greka un pielauj.Aprecejas del naudas,domaja...nu tik bus.Nosodu tos vecus,kas pacel rokas pret sievietem.Bet tapat nosodu tas emmas,kas atlauk to darit.Ja,vienreiz iesitis,aitis visu muzu.Un viriesi nav no dzels,un nav ko brekt....mes tacu sievietes.Emmas atlaujas parak daudz iedomajas nezin ko.Ja,ir savstarpeja ciena,milestiba ,tad,ta nav.Pirms preceties ,tas virietis japarbauda,jazin kada gimene,kadas slimibas,kadi draugi...un otradi.Ka izturas gimene pret mati,pret kaiminiem,radiem.Tagad visu var uzxinat.Loti daudz emu pasas ir vainigas ar savu izturesanos,vavulosanu,necienu.Virietis ,,uzspragst,,.Ir loti svarigi uzzinat par partneri visu,ne tikai ielikties gulta un teikt...es tevi miku.Ta ir kaisle kura driz vien pariet.Stulbas emmas nedoma par savu pecnaceju vispar..jo virietis dod seklu..un sieviete ka zele vinu uzdziede.Jo sapujusaka sekla,jo berns slimaks.Butiski visu noskaidrot.Emmu var but daudz,loti daudz,bet maate ir tikai viena.
Vizbule 06.12.2019 12:17
J a jācieš varmāciba no vīriešu puses tad nav ko ar tādu dzīvot, mēs sievietes nekādi izmēģinājuma trusīši
IGOR 06.12.2019 11:34
Traka sieviete, visi veči slikti
aigars mlokits 05.12.2019 21:17
vai st rvu var ciest ilgi?
zinām, zinām 05.12.2019 19:59
viņai ij nekad ij neviens nav labs....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss