Šokējoši! TV dīva Anna Lieckalniņa savā īsajā laulībā cietusi no vīra vardarbības

Anna Lieckalniņa atklāti par vardarbību pašas ģimenē.

Šokējoši! TV dīva Anna Lieckalniņa savā īsajā laulībā cietusi no vīra vardarbības
Komentāri[8] Bilžu galerija[14] 05.12.2019 18:54
Pazīstamā TV dīva un, pēc pašas vārdiem arī teoloģe un psihoterapeite, Anna Lieckalniņa (laulībā Anna Krimele), nākusi klajā ar ļoti nepatīkamām vēstīm. Skatītāju iemīļotā TV zvaigzne tieši un atklāti par vardarbību pašas ģimenē izstāstījusi žurnālam Kas Jauns.

Laulībā šarmantā daiļava piedzīvojusi ļoti nepatīkamus brīžus. Viņai esot fiziski darīts pāri, un šī vardarbiba esot nākusi no nu jau bijušā vīra puses.

Ne visām sievietēm ir drosme atklāt tik personiskas lietas, tomēr Anna uzdrīkstējusies. LIECKALNIŅAS KĀZU EPIZODES UN CITI DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ.


Anna Lieckalniņa apprecējās ar sabiedrībā zināmo Latvijas uzņēmēju Rafaelu Krimelu 2016.gada 3.jūnijā, bet jau 2019.gada sākumā laulība oficiāli tika šķirta.Uz žurnālistu jautājumiem par klīstošajām runām, ka Annas attiecības ar vīru Rafaelu bijušas īpaši sarežģītas, ko sākumā pat īsti nav varējusi nojaust, Lieckalniņas atbilde ir skaudri apstiprinoša:

"Absolūti un noteikti. Īsa atbilde. Tāpēc arī izšķīros, jo esmu psihoterapeite. Redzu to, kas notiek, redzu, kam noteikti nav jābūt divu cilvēku un ģimenes attiecībās".
Tāpat Anna Lieckalniņa neslēpj, ka šobrīd viņai ir spēkā tiesiskā aizsardzība pret vardarbību no sava bijušā vīra. Vairāk viņa  nekomentē. Novēlam izturību un jaunus personīgās dzīves meklējumu ceļus tautā iemīlotajai TV dīvai!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
blondīnei galvā sakāpis 10.12.2019 11:31
Jā, Traubergs arī bija slikts, Sandis Ozo tak arī bija peļams. Visi ir slikti. Bet pati sevi sauc par pihoterapeiti. Vāks

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss