BRIKOUSKA metas aizstāvēt Rivu; Slavenības turpina plūkties dēļ Reinika

Šķiet, ka beidzot Latvijas šovbiznesā būs sasniegts stulbuma kalngals.

BRIKOUSKA metas aizstāvēt Rivu; Slavenības turpina plūkties dēļ Reinika
Komentāri[38] 07.02.2013 11:10

"Skumji, ka ir cilvēki, kuriem visa dzīve notiek tikai facebook un citos socīālajos tīklos, no kā arī seko visas attiecīgās darbības, ko parasti risina reālajā dzīvē, vismaz tā tam vajadzētu būt. Bet ko man tur spriest par citu dzīvēm... katram savs. Mēs varam tikai priecāties par to, ka mums ir iespēja dzīvot reālajā pasaulē," tā par peripētijām ap Laura Reinika mājas video izsakās Santa Kola, kura ir labās attiecībās gan ar Reiniku, gan Marku Rivu.

 

"Labāk tad animācijas video! Bez draugiem," noskatoties Reinika mājas video saka modes blogeris Deniss Ševeļovs.

 

Nenobrīnīties par Latvijas šovbiznesa darboņu humora izjūtu. Situāciju steidz skaidrot arī Laura māsa Rūta Reinika:"Ja jau manis veidotais "Kokosrieksta" klips tiek jaukts ar normāliem klipiem, tad, mūziķi, zvaniet, rakstiet, esmu gatava sadarboties."

 

 

"Lai patiktu latviešu tautai ir jātur mēle aiz zobiem, aste kājstarpē sažmiegta un jālēkā apkārt teju jau divās bizēs. Dievs pasarg, ja atļausies paust skaļi savas domas. Vai izlēkt no pūļa. Notiesās bez sāls. Turies, draudziņ! Nesadedz," Rivam raksta plaša profila speciāliste Liene Brikouska.

 

Atgādinām, ka tieši Riva bija tas, kurš pirmais publiski atļāvās nopelt Laura Reinika mājas video. Riva kā turpinājumu gaida seksa video...

 

Rivu atbalsta arī Liene Šomase:"Es par vārda brīvību! Cienu cilvēkus, kas māk izpaust savu viedokli!"

 

Par Laura mājās video Rivam ir ko teikt arī angļu mēlē:"What happens at home, stays at home."

 

Savs viedoklis ir arī vienai no mājas video varonēm, proti, Martai Kukarānei:"Ja pareizi saprotu, tad ieraksts tapis tieši Miķeļa izteikuma sakarā par mūsu atvaļinājuma video. Iespējams, tā bija kļūme un Miķelis nesaprata, ka šis ir parasts "mājas albums", nevis trendīgs videoklips. Par bildēm no dzimšanas dienas ballītēm jau arī nespriež - gaumīgas vai negaumīgas. Par profesionālu fotosesiju - tas gan ir cits jautājums, tur var ķengāt vai slavēt fotogrāfu, stilistu, izpildījumu utt."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [38] ››
Nu, tad 11.02.2013 21:35
turpmāk es par Tevi tā papaudīšu!


Rivu atbalsta arī Liene Šomase:"Es par vārda brīvību! Cienu cilvēkus, kas māk izpaust savu viedokli!"

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss