Liene BRIKOUSKA prezentējusi jaunu singlu (FOTO+VIDEO)

Ceturtdien, 12. jūlijā, klubā „Just bar” dziedātāja, CAPITAL FM radio balss, Lee Brikowskey prezentēja savu otro radio singlu un videoklipu dziesmai - „PAGA”.

Liene BRIKOUSKA prezentējusi jaunu singlu (FOTO+VIDEO)
Komentāri[28] Bilžu galerija[20] 13.07.2012 10:36

„Dziesma ir savādākās noskaņās kā mans pirmais radio singls - KAILUMS, tik apģērbtu, Jūs mani vēl nebūsiet redzējuši, par to paldies tērpu māksliniecei Līgai Bangai,” smaida Lee.

Jaunais singls „PAGA” tapis sadarbībā ar muzikālo apvienību „HYGS”, kura tika dibināta 2012. gada pavasarī. Zem „HYGS” slēpjas divi radoši mūziķi - Aleksandrs Solovjovs (bungas/sintezators/vokāls) un Mouse (vokāls/ģitāra/sintezators).

Projekta producents ir grupas "Galaxy Bosons" dalībnieks, skaņu režisors Aleksandrs Volks, kurš ir arī dziesmas „PAGA” muzikālā pavadījuma līdzautors. Kopā ar Volku strādājuši tādi mākslinieki kā Gustavo  un „Prāta vētra”.

Videoklips dziesmai „PAGA” tapis sadarbībā ar apvienību „MOODWORK”, apvienība ir arī pirmā Lee Brikowskey videoklipa „KAILUMS” radītāji.

Pasākumā kā viesmākslinieki uzstājās – duets DVĪNES, dziedātāja MARTA RITOVA, kā arī dziedātājs MIKS DUKURS. Arī pati pasākuma vaininiece, Lee Brikowskey, iepriecināja savus viesus ar pāris muzikāliem skaņdarbiem.

Lee Brikowskey īstajā vārdā Liene Brikouska, dzied no 2 gadu vecuma. No agras bērnības piedalījusies dažādos konkursos tādos kā "Cālis", "Olgas disenīte", "Meklējam solistus", "Aprīļa pilieni","Imanta Kalniņa/Raimonda Paula jaunās zvaigznes".

Sadarbojusies ar jau atzītiem māksliniekiem, tādiem kā Elīna Fūrmane, Ozols un Kurts.

Lee papildinājusi vokālās prasmes pie dažādu valstu vokālajiem pedagogiem, apmeklējot meistarklases pie Melānijas Bongas (Brazīlija), Dženetes Lovsones (ASV).

Šobrīd Lee vada radiostacijas „CAPITAL FM°” rīta programmu „Diena ar Lieni Birkousku”, kā arī „Muzikālo sveicienu stundu”. Balss tiek pielietota arī ierunājot dažādas reklāmas.

Plašāku atpazīstamību ieguvusi rakstot slejas par attiecībām žurnālam „Privātā dzīve”, kā arī piedaloties populārajā LNT šovā „Okartes skatuve”.

„Savas nākotnes vīzijas saistu ar mūziku, dziedāšanu. Skatuve ir mans aicinājums, uzkāpjot uz tās, es piepildu savu dvēseli,” smaida Lee.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
sss 18.07.2012 23:10
briesmīgi.... veeeee

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss