Marta Ritova aizstāvot Brikousku strīdas ar Sabīni

"Te visi ir ļoti forši cilvēki, taču šovā nav neviens, ar kuru man būtu kopīgas intereses. Ar Lieni varēju parunāt par dažādām lietām, kopīgām paziņām," šodien šova "OKartes skatuve 2" "karstajās sarunās" atklāti sacīja Marta Ritova.

Marta Ritova aizstāvot Brikousku strīdas ar Sabīni
Komentāri[28] 19.03.2012 21:52

"Man prieks, ka Liene beidzot sev noticēja, ka viņa var dziedāt. Ka viņa spēj to izdarīt," turpināja Marta Ritova.

"Kad šovā ienāca Liene, tad viņa teica:"Ko es te darīšu?". Taču viņa jau sevi ir pierādījus pēc pirmā šova. Viņa ir viszināmākā no visiem, ierakstījusi dziesmu, uzfilmējusi videoklipu. Tur viss būs kārtībā," par Lieni Brikousku teica Marta.

"Kā Tev šķiet, ja viņa nebūtu kritusi iekšējā balsojumā un būtu palikusi arī šonedēļ, Liene būtu atvērtāka un draudzīgāka," Martai jautāja Haris.

"Protams, ka viņa mainīja savu attieksmi pēc iekšējā balsojuma. Tas jau nav nekāds brīnums," atbildēja Marta.

"Mani neatstāj sajūta, ka viņa baigi gāja uz to, ka viņa pirmajā nedēļā būs jau ārā. Tā bija viņas nostāja, ar kuru viņa gribēja parādīt, ka vēlas iziet no šova kā uzvarētāja. Iespējams, ka tieši tur arī slēpjas tā vaina... Skatītājs īsti nesaprata, vai viņa grib, vai negrib palikt šovā? Ko viņa ar to vēlas panākt, un kāpēc vispār šeit atrodas," turpināja Haris.

"Es nezinu! Es taču nezinu, kas notiek Lienes galvā," atbildēja Ritova.

"Es domāju, ka nebūtu bijis tāds iekšējais balsojums, gan jau viņa būtu palikusi. Es tā domāju," piebilda Marta.

"Man visvairāk nepatika tas, ka viņa nepārtraukti kladzināja, ka viņa grib mājās. Es esmu šeit bļāviens, lai cīnītos, lai parādītu sevi kā solisti. Viņa atnāk pirmajā nedēļā un bļaustās. Tieši tāpēc arī iekšējā balsojumā atdevu savu balsi par Lieni. Nebija citu variantu," sacīja Sabīne.

"Jā, bet tu ar viņu nerunāji," partraucot Sabīni sacīja Marta. "Es viņai jautāju, kāpēc viņa nāca uz šejieni? Viņa teica, ka tā ir lieliska iespēja. Šo soli atbalstījusi arī viņas mamma. Viņai nebija pārliecības par to, cik labi spēs nodziedāt koncertā. Apgaismība nāca tikai pēc koncerta," turpināja Ritova.

"Iespējams, ka pie vainas bija negatīvā un noraidošā attieksme izbalošanas laikā?" prātoja Haris.

"Kad Liene nosēdās uz krēsla, tad atkal sāka vārīt putru. Viņai bija iespēja cīnīties, pateikt skatītājiem, ka vēlās šeit būt," turpināja Sabīne.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
elizabete 21.03.2012 00:57
Reāli viens no visnevajadzīgākajiem rakstiem EVER. Kāds striids,ņirga jau nāk par jūsu staštiem ,ko vipi.lv raksta. :D LOL. Un marta ir ļoti forsā,turies'. Visamz meitene ar personibu,savām domām un brīnišķīgu talantu!. (:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss