Kas apmaksā LienesCandy stāstītās pasaciņas par Ameriku?

Pavisam nesen dziedātāja LieneCandy klubā «Essential» rīkoja bezmaksas koncertu visiem saviem faniem un atbalstītājiem, vēloties parādīt, ka joprojām darbojas deju mūzikas lauciņā, turklāt viņa sākusi muzicēt dzīvās grupas pavadījumā.

Kas apmaksā LienesCandy stāstītās pasaciņas par Ameriku?
Komentāri[24] 26.04.2012 09:48

Pat par brīvu nenāk

Koncertā tika prezentēts arī jaunais dziedātājas LienesCandy singls «Ir nakts», kas iekļauts koncertprogrammā. «Pēdējās dienās pirms koncerta vēl skrēju uz studiju un šo to laboju, bet vispār jūtos forši. Lai arī šis koncerts ir aizņēmis manas ikdienas pēdējo mēnesi, esmu sapratusi, ka uzdāvināt koncertu par brīvu ir daudz grūtāk, nekā sarīkot to par maksu,» »VZ« atzina LieneCandy. Lai arī uz koncertu atnāca vien daždesmit cilvēku, dziedātāja neapmulsa un koncertā par to pat paironizēja: «Mums pat bija dziesma izdomāta, kura skanētu kā atgriešanās uz skatuves pēc milzīgā pūļa saukšanas «atkārtot! atkārtot!», bet to jums laikam nedzirdēt.» Kvēlākie atbalstītāji gan LieniCandy tik ātri no skatuves prom nelaida. «Jūtos ļoti komfortabli šajā lauciņā, ko sauc par deju mūziku, un darbojos tajā no visas sirds. Daru to cilvēkiem, kuriem tas patīk, bet, kuri to negrib [dzirdēt], var pārslēgt citu radiostaciju. Katrs singls un augustā iznākošais albums ir pierādījums tam, kas viss virzās tikai uz priekšu.»

Nepārtraukti lidojumā

Par LienesCandy aizbraukšanu tika ironizēts jau labu laiku, līdz beidzot viņa ar dēlu Sebastianu Matiasu uz dažiem mēnešiem tiešām aizlidoja uz Štatiem. Atgriezās viņa Latvijā pirms Ziemassvētkiem ar devīzi – «pāris nedēļas pabūšu Latvijā un tad atkal prom uz nezināmu laiku, jo iesāktais Ņujorkā jānoved līdz galam». LieneCandy apgalvo, ka «ar Ameriku viss ir vislabākajā kārtībā – pusi mēneša esmu tur, pusi šeit. Tikai es to tā nereklamēju un nerakstu par katru aizbraukšanu, jo divas trīs nedēļas esmu tur un atkal atpakaļ. Nesen atgriezos un tūlīt maijā atkal lidošu atpakaļ. Pusgadu tika runāts ar producentiem un 11. aprīlī noslēgts tik gaidītais kontrakts ar Vācijas mūzikas apvienību par dziesmu, kas kotējas ļoti augstu».

Pasaka vai realitāte?

Papētot aviobiļešu cenas uz Ameriku, tās svārstās no nepilniem 400 latu līdz 3500 latu vienā virzienā. Vai dziedātāja pelna tik daudz, lai šādu greznību varētu ik mēnesi atļauties, vai arī LieneCandy izdomājusi savu kārtējo pasaciņu, kuras atbilstību realitātei noskaidrot ir ļoti grūti? Nav zināms. Atliek vien piebilst, ka šajos «pārlidojumu mēnešos» LieneCandy ne uz brīdi nav manīta pazūdot no Latvijas skatuves un nepārtraukti bijusi redzama kādos pasākumos. Pa kuru laiku viņa vēl pagūst aizlidot uz otru Atlantijas okeāna pusi, nav skaidrs, atliek vien gaidīt, kad būs kaut kas precīzāk zināms par Amerikā gūtajiem panākumiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
lio 27.04.2012 15:10
hahahaha labs!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss