Pārsteidzoši deju šovi no LienesCandy, Jenny May, Marka Rivas

Pārsteidzošākais šī pavasara koncerts - pazīstamākās Latvijas popkultūras slavenības uz vienas skatuves pierādīs dejas spēku un ikdienas skatuves nodarbošanos nomainīs pret profesionālu dejotāju titulu!

Pārsteidzoši deju šovi no LienesCandy, Jenny May, Marka Rivas
Komentāri[3] 09.04.2012 17:12

"Sveiki mīļie lasītāji! Šeit Liene Candy. Es kopā ar deju grupu „Kaprīze” uzstāšos izstādes-festivāla „Magic Dance Expo 2012” galā koncertā. Manuprāt, šis būs vienreizējs šovs un mēs ar deju grupu „Kaprīze” būsim gatavi parādīt pārējām komandām, kur tad īsti vēži dzīvo! Nāc arī Tu un atbalsti mūsu komandu Ķīpsalā 6.maijā. Bučas un tiekamies koncertā!" Jūsu Liene Candy.

6.maijā plkst.18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskās dejas izstādes „Magic Dance Expo 2012” galā koncerts. Pirmoreiz Latvijas dejas mākslas pasaulē uz vienas skatuves neredzētos un pārsteidzošos deju šovos uzstāsies Latvijas popkultūras slavenības Samanta Tīna, Liene Candy, Jenny May, Māra Zālīte, Māra Kampernova, Markus Riva un Jānis Lācis, spilgtākie un talantīgākie Latvijas un ārvalstu dejotāji- deju grupa „Dzirnas”, „Kaprīze”, „Most Wanted”, „Pro-X”, „Zvaigžņu aka”, „Studio X1”, „Soul of Dance”, „MASTERS OF SPARK” un hip hop deju grupa „Camelot”, kā arī dejotāji Deniss Tumakovs un Kārlis Božs.

 

Koncerta pirmajā daļā ar paraugdemonstrējumiem uzstāsies izstādes „Magic Dance Expo 2012” iepriekšējo dienu konkursu laureāti, bet otrajā daļā par tituliem un 5 000 eiro balvu fondu cīnīsies Latvijas labākās deju grupas un sabiedrībā zināmi cilvēki.

 

Kā uzsver koncerta rīkotāji - Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un producentu grupa „Piraija Event”: „Mūsu mērķis ir dot impulsu jaunām idejām un nojaukt robežas starp deju un citiem mākslas veidiem. Vēlamies uz vienas skatuves parādīt deju studiju un solomākslinieku jaunākos un neparastākos deju priekšnesumus apvienojumā ar citiem mākslas žanriem.”

 

 

Koncerta dalībniece Jenny May iesaka noteikti apmeklēt šo pasākumu, jo šovs noteikti neizpaliks. Visi dejotāji domā ne tikai par to, lai skaisti nodejotu, bet galvenais, lai arī skatītājiem būtu interesanti, tādēļ- tiekamies koncertā!

 

Pasākuma veidotāji katru nedēļu ciemosies deju mēģinājumos, kam ikviens var sekot koncerta mājas lapā www.magicconcert.lv.

Kā zināms, starptautiskā dejas mākslas izstāde-festivāls „Magic Dance Expo 2012” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks no 4. līdz 6. maijam. Trīs dienu laikā Ķīpsalā notiks visdažādāko dejas stilu sacensības, konkursi, koncerti un šovi, kuros sacentīsies gan profesionāļi, gan amatieri, gan bērni. Savukārt izstādes sadaļā ikviens varēs atrast visu nepieciešamos dejošanai- sākot ar deju tērpiem, aksesuāriem un apaviem, līdz pat aktuālākajiem deju kursiem un daudz ko citu.

  

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Koko šanele 14.04.2012 18:00
Marks- Marka; Markuss- Markusa. Idioti!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss