Viktors ZEMGALS ierodas uz RAJECKAS grāmatas prezentāciju (FOTO)

2010. gada oktobrī leģendāro grupu "Eolika" pameta tās ilggadējais dalībnieks Viktors Zemgals, kas koncerta laikā sastrīdējās ar grupas menedžeri un atteicās uzstāties. Šķiet, ka Olgas Rajeckas jubileja visus satuvinājusi...

Viktors ZEMGALS ierodas uz RAJECKAS grāmatas prezentāciju (FOTO)
Komentāri[17] Bilžu galerija[20] 06.04.2012 10:53

Par godu Olgas Rajeckas 50 gadu jubilejai klajā nākusi grāmata “Man svētku diena”.

Vairāk nekā 30 gados „nodziedāti” ap pieciem tūkstošiem koncertu, saņemti krāšņi ziedu kalni un tikpat krāšņas nievas internetā.

Tieši tādēļ Olga vēlējās grāmatu. Nevis muzikālo biogrāfiju, bet stāstu par sevi. Skaudros, līdz šim nelielam cilvēku lokam zināmos dzīves pārdzīvojumus, Olga Rajecka uzticējusi senam draugam – dramaturgam Kārlim Anitenam, kurš dziedātājas stāstu ietērpis kriminālromānā. Šāda, maz pieredzēta biogrāfijas forma ļaus lasītājam ieraudzīt dziedātāju nevis spožās rampas gaismās, bet sveču ēnās. Tā būs iespēja pabūt ar viņu divatā un iepazīt iekšēji tik trauslās sievietes neremdināmās alkas pēc stipras ģimenes, nemitīgās bailes un cīņu ar tām, bet pāri visam – mīlestību.

EOLIKA izjukusi sistemātiskas Zemgala dzeršanas dēļ

Kādā vētras pārņemtā naktī dvēseliski atkailinātais dziedātājas dzīves stāsts nonāk nejauša svešinieka rīcībā. Jo tālāk risinās darbība, jo vairāk kļūst skaidrs, ka nekas šinī naktī nenotiek nejauši.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
pekucis 08.04.2012 08:20
Hei, kaut ko tik bezgaumīgu sen nebiju redzējusi!!!!!
Kas ģērba Olgu, to stilistu atlaist!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss