Ivars KĻAVIŅŠ izgudrojis muzikālu mēbeli un plāno kļūt par miljonāru (FOTO)

EKSKLUZĪVI FOTO. Šova "OKartes skatuve" skandalozākais un aprunātākais dalībnieks Ivars Kļaviņš pametis iesāktos darbus un pievērsies muzikālu mēbeļu ražošanai.

Ivars KĻAVIŅŠ izgudrojis muzikālu mēbeli un plāno kļūt par miljonāru  (FOTO)
Komentāri[21] Bilžu galerija[13] 01.04.2012 23:00

VIPi iesūtītas fotogrāfijas, kurā redzams kā Ivars Kļaviņš strādā pie sava jaunā projekta, kurš viņu jau drīzumā padarīšot par miljonāru.

Pēc saņemtajām fotogrāfijām VIPi sazinājās ar Kļaviņu un noskaidroja, vai tiešām mūziķis Skotijā uzsācis jaunu projektu? "Pirms kāda laika tika rakstīts, ka esmu devies uz ārzemēm, lai taisītu muzikālās mēbeles. Iedomājos, kāpēc lai  šo ideju nevarētu realizēt arī reālajā dzīvē. Bieži jau mūziķi nedodas uz ārzemēm, lai strādātu mēbeļu ražotnē. Nolēmu izmantot savas muzikālās dotības, lai radītu tik tiešām šedevru, proti, muzikālu mēbeli.

Ivars ir pārliecināts, ka varētu kļūt par veiksmīgu biznesmeni un labdari. "Pēc pirmā nopelnītā miljonā domāju pievērsties labdarībai, palīdzēšu Latvijas nabadzīgajiem mūziķiem. Iespējams, ka iegādāšos šova "OKartes skatuve" licenci, lai tas piederētu man. Kāpēc? Tāpēc, ka nespēju bez viņa dzīvot..."

KĻAVIŅŠ nolēmis radīt šedevrus, ka viņu padarītu par miljonāru

VIPi atzina Kļaviņš, tad pirmo miljonu viņš plānojot iekasēt jau tuvāko divu mēnešu laikā. Pēc tam Ivars sākšot realizēt savus pārdrošos plānus. 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
rrr 03.04.2012 16:02
ivars un kombulu inese - the same level

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss