Ivars KĻAVIŅŠ suni atstāj lidostā?

Šovā "OKartes skatuve" iegūtā popularitāte skandalozajam mūziķim Ivaram Kalniņam nenesa kārotos augļus. Latvijā viņa mūzika nevienam nav vajadzīga.

Ivars KĻAVIŅŠ suni atstāj lidostā?
Komentāri[21] 04.02.2012 10:30

Pēc visa spriežot, šova "OKartes skatuve" jaunās zvaigznes nevienam nav vajadzīgas.

Sākoties šova otrajai sezonai, nekas vairs nav dzirdams par pirmās sezonas dalībniekiem. Grupai Jātnieki solītās ballītes un fanu pūļi izpalika, jo Anete Volmane un Sabīne Berezina samērā neveiksmīgi izvēlējās spodrināt savu solo dziedāšanu.

Nekas nav dzirdams arī par daudzsološo grupu "Zvaigžņu zagļi". Šīs grupas vērtīgākā zvaigzne Marta Ritova šobrīd cīnās par galveno lomu mūziklā.

Ir skaidrs, ka ilgāks klusums jaunajiem mūzikas censoņiem nāk tikai par sliktu. Galu galā viņiem uz papēžiem min otrās sezonas jaunās zvaigznes.

Cerētos panākumus nesagaidīja arī pirmās sezonas skandalozākais šova dalībnieks Ivars Kļaviņš. Tikai ar muzicēšanu viņš nespēja sev nodrošināt iztiku, tāpēc piekrita doties peļņā uz Skotiju.

Latviju Kļaviņš pameta šorīt no rīta. "Esmu jau lidostā. Dikti skumji bija atvadīties no Remja (Tā sauc Ivara suņuku - Vipi.lv). Mazais žurcis palika viens," šorīt sociālajā saziņas portālā raksta Kļaviņš.

Atliek vien cerēt, ka Kļaviņa suns netika pamests lidostā viens.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
priekš kam šim tipam reklāma? 05.02.2012 19:04
Ivars ir bezatbildības kalngals!!!!!! Man bija tā nelaime šo cilvēku iepazīt klātienē,jo zinu viņa draudzeni Zani.......Es nebrīnos,ka ši bezatbildīgasi bērns,var pamest dzīvnieku lidostā,ja pat zeķes viņam pie gultas pienes vecāmamma.......

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss