Kļaviņš:"Mazā krāniņa sindroms?!? Un to saka Ruskis..." (FOTO)

Ar VIPi palīdzību Ivars Kļaviņš atbild šova "OKartes skatuve 2" dalībniekiem, īpaši Martai Ritovai un Mārtiņam Ruskim.

Kļaviņš:"Mazā krāniņa sindroms?!? Un to saka Ruskis..." (FOTO)
Komentāri[46] Bilžu galerija[7] 28.03.2012 10:37

"Tā! Noskatījos video un sasmējos," raksta šova "OKartes skatuve" pirmās sezonas skandalozākais dalībnieks Ivars Kļaviņš.

"Mazā krāniņa sindroms... hmm!, un to saka Ruskis?" ar ironiju jautā Kļaviņš.

Mārtiņš Ruskis

"Ok. Interesanti, ir tas, ka tie jaunie censoņi, kuriem sevišķi nepadodas radīt mūziku un kuri pat neprot taisni noturēt meldiņu dziedot dziesmas kaut ko komentē, tas man šķita tā īpaši interesanti.

Martai... Es neilgojos pēc šova un lieliski bez tā spēju dzīvot! Es gaidu momentu, kad beigsies šovs un cerams, ka citi šovi vairs nebūs, jo pašlaik mazais Latvijas mūzikas tirgus ir piesātināts ar o kartiešu dziesmiņām, kuras nu dien dažas pat nav klausāmas.

Pagaidīsim, kad viss šis nosēdīsies un tad paskatīsimies, kurš ir dzīvot spējīgs pēc šova un kurš nav!?! Man azotē ir ļoti daudz jaunas dziesmas, es vienkārši tās nelaižu ārā, jo negribu, lai tās pazustu starp vairākiem desmitu jauno LNT reklamēto dziesmu!

Pagaidīsim, kad LV atkal iestāsies mūzikas krīze un tad būs mans iznāciens un ticiet man, līdz tai nebūs dikti ilgi jāgaida, bet līdz tam, es, kamēr lūk šie te unikālie muzikāli apdāvinātie jaunieši tusēs LNT dzīvoklī trenniņbiksēs ar aizpampušām acīm, un stāvošiem krāniņiem , tikmēr es taisīšu naudu! Un maaan tas šobrīd ļoti labi padodas! Es pelnu ne tikai ar savu patstāvīgo darbu šeit UK, bet spēlēju klubiņos. No Latvijas man raksta cilvēki, kuriem ir nepieciešami arī mani pianista pakalpojumi un jaunas dziesmas - tā, kā!?! Pēc manis ir pieprasījums, atšķirībā no pārējajiem šova ex dalībniekiem.

Katrā gadījumā, ko lai es saku, mani vienkārši laikam nevar ignorēt!"

Latvijā Ivars sola atgriezties pēc divām nedēļām. Tā gan būšot īsa ciemošanās dzimtenē.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [46] ››
druyinor 10.01.2016 09:37
ja jums nepieciešama jūsu ex atpakaļ vai kam nekādas othre pareizrakstības problēmas pa e-pastu druyinor@gmail.com

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss