Marta:"Ko tu te dirs?" Strīdos turas kopā ar Antru (FOTO+skandalozais VIDEO)

Nu jau izbalsotais šova „Okartes skatuve 2” jaunais dalībnieks Oskars Dombrovskis tikai nedēļas laikā paspēja vismaz divām dalībniecēm pamatīgi uzkāpt uz varžacīm.

Marta:"Ko tu te dirs?" Strīdos turas kopā ar Antru (FOTO+skandalozais VIDEO)
Komentāri[165] Bilžu galerija[5] 27.03.2012 21:32

No šova izbalsotais Oskars iekšējā balsojumā balsoja par Antru Stafecku.

Kā iemeslu Oskars minēja faktu, ka žūrijas locekļu augsti novērtētā Antra esot nesmuki izteikusies par Lingitu Linu Bopulu, proti, norādot, ka Lingitai šovā neesot vietas.

Pret Oskaru Dombrovski asi vērsās  Marta Ritova. Dīvaini, ka, tad kad Oskars šovā ienāca, šķiet, ka Marta bija visai draudzīgi noskaņota pret puisi. Bieži uzturējās viņa klātbūtnē un mīļi sarunājās spāņu valodā.

„Un tu arī bija tā, kurai es pateicu, lai visi par mani balso iekšējā balsojumā. To tev teicu jau pirmajā dienā”  tā Oskars Martai. Uz ko Marta visai asi reaģē sakot: „Ko tu te dirs. Es ar tevi gāju runāt, un pēc tam tu ej un apdirs mani aiz muguras.” To, kurš saka taisnību, šķiet, zina tikai viņi paši.

.

.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [165] ››
Ivis 30.03.2012 10:50
Kas nekaiš-lamāties un saukāties, kamēr esi anonīms. Reģistrējies O kartes diskusijā un tur izsaki savi viedokli pa taisno! Bet bēda-jāreģistrējas...un tur jau arī visa tā "drosme" pazūd! Liela daļa rupjo komentāru vienā manierē...jāpiekrīt-kādam "niez". :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss