„OKartes skatuvē” viesosies Maestro Raimonds Pauls

Šonedēļ šova „OKartes skatuves” dalībnieki ir patīkama satraukuma pārņemti, jo piektdienas lielā koncerta tiešraidē pulksten 20:40 viņi uzstāsies kopā ar leģendāro latviešu komponistu Maestro Raimondu Paulu.

„OKartes skatuvē” viesosies Maestro Raimonds Pauls
Komentāri[2] 24.02.2012 10:32

Šī nedēļa šova „OKartes skatuve” dalībniekiem ir pagājusi, gatavojot priekšnesumus Raimonda Paula dziesmām, kas radītas  tieši pēdējo piecu gadu laikā. Četriem dalībniekiem Maestro uzticējis izpildīt pilnīgi jaunas dziesmas.

Raimonds Pauls savā ilgajā darba mūžā ir atklājis neskaitāmi daudz talantīgu dziedātāju un palīdzējis tiem veidot tālāko karjeru, tieši tāpēc muzikālā šova „OKartes skatuves” dalībniekiem ir īpašs satraukums. „Jauniešiem jāapzinās, ka, iespējams, tieši šīs viņiem veltītās Raimonda Paula piecas minūtes var izrādīties ļoti nozīmīgas. Šova dalībniekiem ir jāizmanto katra iespēja uzklausīt komponista ieteikumus, jo tie ir balstīti lielā pieredzē,” saka repertuāra direktors Guntars Račs.

Komponists Raimonds Pauls „OKartes skatuves” dzīvoklī pirmo reizi viesojās pagājušajā nedēļā, kur jau pirmajā tikšanās reizē viņš deva vērtīgu padomu: „Pēdējā laikā jūs arvien vairāk komponējat un izpildāt dziesmas svešvalodā.  Esam palikuši pusotrs miljons latviešu, tādēļ jāpierāda, ka varam dziedāt arī savā dzimtajā valodā!”

Visi jaunie mūziķi tikšanos ar Raimondu Paulu uztvēra kā lielu pagodinājumu un nenovērtējamu iespēju. Īpaši emocionāla šī tikšanās bija Antrai – Maestro viņu uzslavējis par ceturtā „OKartes skatuves” koncerta uzvaras dziesmas „Nepasauc, nepiesauc” izpildījumu, un tas meitenei nozīmē ļoti daudz. 

Guntars Račs, šīs nedēļas visu sagatavoto skaņdarbu tekstu autors, par gaidāmo koncertu saka: „Tās būs jautras un arī liktenīgi melodiskas, pārsvarā maz zināmas dziesmas no pēdējiem trīs mūsu kopīgi radīto dziesmu albumiem.”

Kuri dalībnieki iekaros izcilā komponista simpātijas, varēsim vērot jau šo piektdien, 24. februārī, „OKartes skatuves” īpašajā Raimonda Paula nedēļas koncertā.

Koncertu tiešraidē varēs vērot LNT un izklaides Kanālā 2 pulksten 20: 40, bet ballīti, kas norisināsies pēc koncerta, tiešraidē rādīs Kanāls 2.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
un atkal 24.02.2012 13:36
Raudās meita, raudās māte un visi radi un noalgotie fani arīdzan:D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss