Lingitas mamma vēlas, lai meita pamet šovu (FOTO)

Šovs "OKartes skatuve 2" ir liels pārbaudījums gan dalībniekiem, gan viņu ģimenēm. Katrs ar šo pārbaudījumu cīnas pa savam.

Lingitas mamma vēlas, lai meita pamet šovu (FOTO)
Komentāri[53] Bilžu galerija[6] 22.02.2012 15:47

Šova "OKartes skatuves 2" dalībnieces Lingitas Linas Bopulu mamma meitas sakarā piedzīvojusi vairākus nervus kutinošus brīžus, tāpēc šis šovs Lingitas mammai rada papildus spriedzi.

Ir bijis laiks, kad eksotiskā Lingita pārceļoties dzīvot uz citu pilsētu ir bēgusi no mājām, lai atgrieztos iepriekšējā pilsētā. Un tagad meitenes mammai jānoskatās, kā meitiņa katru nedēļu sēžas uz izbalsošanas soliņiem, un kā Lingita visu pārdzīvo.

Lai Lingitai un sev aiztaupītu visus pārdzīvojumus, meitenes mamma lūdz meitai pamest šovu, jo uzskata, ka tas viņai kaitē.

TAGAD JAU PĀRDZĪVO ARĪ MAMMA! Vai Lingitai šova veidotāji un dalībnieki dara pāri?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [53] ››
... 01.03.2012 19:34
lai tas bērns apvainojās uz mani- bet es arii teikšu, ka nekāds talants viņai nav.
tā dzied jebkurš meitēns, kas kādreiz ir mācijies dziedāt.
žēl tik viņu- jo laikam gan mamma, gan omiite gribot labu- bērnam sastāstijusi un salielijusi viņas balsi. Droši jau, ka tā daarītu katra mamma bet......labāk rūgta patiesība- nekā dzīvot ilūzijās un saldos melos.
p.s. - es arī kādreiz gribēju kļūt par slavenu cirka mākslinieci jo 7 gadus uzstājos cirkā kā gaisa vingrotāja.....bet ...dzīve ir dzīve.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss