ZELTIŅA drīzumā kļūs par vecmāmiņu; Marija pūta pīlītes

Populārās aktrises Agneses Zeltiņas (40) meita Marija Romija Zeltiņa (19), kas pērn uzsāka attiecības ar sava tēva Ričarda Bindes draugu uzņēmēju Intu Jansonu (43), drīzumā sagaidīs savu pirmdzimto.

ZELTIŅA drīzumā kļūs par vecmāmiņu; Marija pūta pīlītes
Komentāri[206] 24.01.2012 09:51

Pēc PDz rīcībā esošās informācijas, Marijai rit pēdējie grūtniecības mēneši.

Ar pašu Mariju PDz neizdevās sazināties. Arī viņas mamma aktrise Agnese Zeltiņa , kura šobrīd atrodas Itālijā, taujāta par gaidāmo priecīgo notikumu ģimenē, bija noraidoša:"Par šo tēmu es jums neko nestāstīšu. Nekādu komentāru!"

Savai mammai aktrisei Agnesei Zeltiņai Marija piedzima 20 gadu vecumā

Uzņēmēja Inta Jansona bijusī sieva un divu bērnu māte Vita Matīse ir informēta par Marijas grūtniecību. "Galvenais, ko es gribētu - lai citas meitenes no šīs situācijas mācās. Lai nepieļauj šādas kļūdas. Daudzas domā - nu tik dabūs bagātus vīriešus un visas viņu dzīves problēmas atrisināsies. Taču tā dzīvē nenotiek! Marijai visu dzīvi būs jādzīvo ar sajūtu, ka viņa ir izjaukusi ģimeni. Atstājusi bērnus bez tēva. Šāda situācijā neviens no iesaistītajiem nav laimīgs. Neviens!" PDz saka Vita.

"Mani uzjautrina tas, ka esmu pēdējā, kas uzzina, ka esmu stāvoklī. Tagad jāsāk domāt, kur lai pēc deviņiem mēnešiem dabū bērnu," aizvadītā gada jūnijā intervijā sacīja Marija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [206] ››
es 07.03.2012 14:36
Prieku laimi, Dieva mīlestību šai burvīgajai ģimenei, paies laiks un visi sapratīs, ka bērniņš ir svētība..lai ko komentē internetā...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss