"Blondīņu pavārgrāmatā" apvienojušās Ģederte, Zeltiņa un Rajecka

Decembra sākumā Apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Latvijas Blondīņu asociāciju laiž klajā ”Blondīņu pavārgrāmatu”.

"Blondīņu pavārgrāmatā" apvienojušās Ģederte, Zeltiņa un Rajecka
Komentāri[5] 27.11.2011 21:04

Šajā pavārgrāmatā sabiedrībā pazīstamas gaišmates – Agnese Zeltiņa, Aija Tērauda, Marika Ģederte, Dace Vaivara, Dace Dēnava, Guna Geikina, Ana un Katrīne Drozdovičas, Iveta Galēja, Līga Bizune, Jeļena Avotiņa-Jekateriničeva, Linda Mūrniece, Olga Rajecka, Nataļja Oļesika, Laura Everte, Vita Baļčunaite, Karlīne Štāla – iepazīstina ar savu īpašo ēdienu receptēm, stāsta par saviem ēšanas paradumiem, iecienītākajiem produktiem, atklāj gan kulināras viltības, gan interesantus faktus no savas dzīves.

Šajā projektā piedalās arī latviešu izcelsmes amerikāniete Laura Vikmanis, kura ASV ir kļuvusi par daudzu sieviešu iedvesmas avotu un paraugu, jo 39 gadu vecumā spēja radikāli mainīt savu dzīvi. Ēdienu aprakstus papildina fotogrāfijas, kuru autores ir galvenokārt pašas projekta dalībnieces.

Blondīņu pavārgrāmata” nav tikai pavārgrāmata, bet arī viens no Latvijas Blondīņu asociācijas labdarības projektiem, jo ienākumus no šīs grāmatas pārdošanas asociācija ziedos rehabilitācijas centram “Mēs esam līdzās”, kas atrodas Rīgā, Lēdmanes ielā 2. Šim centram nepieciešami gan telpu labiekārtošanas darbi, gan jaunas iekārtas – tualetes un garderobes telpas remonts, jauni aizkari bērnu guļamistabām, paklājs rotaļu telpā. Latvijas Blondīņu asociācijas dalībnieces organizējušas vairākus labdarības pasākumus, piemēram, jau trešo gadu pēc kārtas viņas rīko nometni bērnu invalīdu māmiņām. Pateicoties Latvijas Blondīņu asociācijai, Rīgā, Kronvalda parkā tapis arī rotaļu laukums bērniem ar īpašām vajadzībām.

Tātad katrs, kurš nopirks šo grāmatu, ziedos labdarībai un iepriecinās ne tikai sevi, bet arī bērniņus ar īpašām vajadzībām! Šī būs brīnišķīga dāvana Ziemassvētkos, kad vēlamies pasaulē vairot prieku un labestību.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
ko 08.12.2011 15:48
ann lieckalniņa kāpēc vairs nav kopā ar blondīnēm. runā ka Ozoliņš ir atkal brīvs vīrietis, šie dzīvojot atsevišķi.(:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss