Andris Kivičs:"Kā kaut kāds tusnis no SWH var būt mūzikas producents?"

"Tikai Latvijā par mūziku medijos intervē cilvēkus, kas nedzied, nerada mūziku, neraksta tekstus, nemāk dejot, nemāk neko, izņemot izteikties," sociālajā saziņas tīklā twitter sašutis raksta grupas "Z-Scars" līderis Andris Kivičs.

Andris Kivičs:"Kā kaut kāds tusnis no SWH var būt mūzikas producents?"
Komentāri[15] Bilžu galerija[5] 09.01.2012 20:00

"Man liekas, ka mūzikas producents ir tipa Timbaland, pie mums Priede, Stankevičs, kā kaut kāds tusnis no SWH var būt mūzikas producents?" jautā dziedātājs Andris Kivičs.

Kivičam smaidot atbild Lauris Reiniks:"Kaut kur noteikti tevi citēs. Lai gan ir arī producenti = maka turētāji, plānotāji, piemēram, TV pasaulē."

Andris atbild:"Ok, bet kā tusnis var būt mūzikas speciālists? Kas tagad visi, kam ir 100 diski mājās un resna pakaļa, kaut ko jēdz no mūzikas?"

To, kāpēc dziedātājs nonācis pie šādiem secinājumiem, viņš nepaskaidro. Taču top skaidrs, ka tusnis no SWH tiek domāts Andra Kiviča senais "draugs" Juris Millers.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
AP 10.01.2012 12:50
Par Milleru es pilnībā piekrītu.
Ja SWH un citos medijos strādātu izglītotāki un ar intelektu apdāvinātāki ļaudis,arī īpašnieki, tad tādi kā Millers nevarētu ar savu demagoģiju, neirožu skarto pārgudrību (katru faktu lielākoties var apšaubīt, tikai tiešām riebjas)smirdināt gaisu.
Tā diemžēl ir, pagaidām LV uzvar tikai skaļākās balss, pārliecinātāko melu un jaudīgāko elkoņu bari.
Nav ne loģikas, ne godaprāta, ne inteliģences visā šajā smirdoņā.
Jāsaka tā, kamēr visi,kas to pamana klusē, jo nav pieņemts (tā ir audzināts) par pirdieniem izteikt savu saīgumu, tikmēr nekas nemainīsies. Būs vien jāklausās skaļu nekoptu balsu netalantīgos meldiņos, neizglītotu balagānmeistaru producējumos, sadomazo stila ētera komentāros, lieki piebilst, ka cienījamie Millera tipa augstprāši, kā viens iedomājas, ka cilvēki labpatikā no morālām sāpēm kurkst ....
Nesaku,ka Kivičs ir baigais muzikas korifejs, bet viņš noteikti ir vismaz godavīrs, kas iesākumā mums visiem arī ir pat labi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss