Andris Kivičs sniegs labdarības koncertu

Latvijā ik dienas kāds grūtībās nonākušais lūdz palīdzību labdarības organizācijām - iespējams, ka tieši tagad līdzcilvēku palīdzība kādam ir pēdējā cerība.

Andris Kivičs sniegs labdarības koncertu
Komentāri[2] 09.11.2011 10:38
Tādēļ labdarības portāls "Labdarības Faktors" sadarbībā ar tirdzniecības centru "Domina" aicina cilvēkus būt atvērtiem un pretimnākošiem - atcerēties par labiem darbiem ne tikai Ziemassvētku laikā, bet visa gada garumā.

Ticot, ka dots devējam atdodas, jau šajā nedēļas nogalē - 12.novembrī plkst.13.00 t/c "Domina" notiks mūziķa Andra Kiviča labdarības koncerts. Tā laikā grupas "Z-Scars" solists un "Labdarības Faktora" brīvprātīgie aicinās t/c "Domina" apmeklētājus ziedot trīs palīdzības projektiem: "Palīdzēsim mazajai Paulai" - meitenītei, kura slimo ar cerebrālo trieku, "Pasakainie rokdarbi" - sievietēm - rokdarbniecēm ar invaliditāti un "Palīdzība ģimenēm, kuru apgādnieki ir cietumā".

Katram palīdzības projektam būs atvēlēta sava ziedojumu kastīte. Finansiālais atbalsts grūtībās nonākušajiem Latvijas iedzīvotājiem ir ļoti būtisks, un ceļā uz labāku dzīvi ir svarīgs katrs santīms. Taču mūziķis un projekta "Palīdzība ģimenēm, kuru apgādnieki ir cietumā" patrons Andris Kivičs atgādina: "Aicinu palīdzēt ne tikai materiāli, bet arī morāli, mainot attieksmi pret cilvēkiem, kuriem dzīvē nav paveicies. Ir svarīgi palīdzēt viņiem piecelties no grūtībām un kaut ko dzīvē mainīt."

Palīdzības projektam "Palīdzēsim mazajai Paulai" vēl nepieciešami 4573 lati

Paula 2011.gada jūlijā nosvinēja trīs gadiņus. Diemžēl meitenītei lemta grūta cīņa līdz pilnvērtīgai dzīvei, jo viņai ir bērnu cerebrālā trieka. Meitene regulāri tiek vesta uz masāžām, vingrošanu, baseinu, reitterapiju, kā arī osteopātu un logopēdu nodarbībām, kam nepieciešami lieli naudas līdzekļi. Paulas ģimene dzīvo mazpilsētā, līdz nodarbībām jāmēro 60 km vienā virzienā. Vecāku dzīve un ikdiena ir pilnībā pakļauta meitiņai - tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, jo mamma mājās ar Paulu katru dienu vingro un veic citas nepieciešamās procedūras. Ar ziedotāju atbalstu Paula jau saņēmusi četrus rehabilitācijas kursus, pēc kuriem ir vērā ņemami uzlabojumi meitenītes veselībā. Lai prieka brīži un mērķu sasniegšana nebeigtos, ir jāturpina strādāt - nākošajam rehabilitācijas kursam, kas paredzēts 2012.gada pavasarī, nepieciešami 4573 lati. Paulas vecāki lūdz palīdzēt, jo tic, ka pienāks tā diena, kad meitiņa skries savām kājiņām un stāstīs par saviem sapņiem!

Palīdzības projektam "Pasakainie rokdarbi" vēl nepieciešami 394 lati

Projekts "Pasakainie rokdarbi", kura patronese ir modes dizainere Natālija Jansone, atbalsta aktīvas sievietes ar invaliditāti. Šīs gaišās, pozitīvās sievietes nesēž mājās un nedusmojas uz valdību, bet pašas darbojas - ada, tamborē, auž, pin, veido, darbojas ar floristiku, lai nopelnītu kādu latu iztikšanai. Sapnis ir piepildījies - savs rokdarbu salons ir izveidots, bet vēl nepieciešami 394 lati, lai papildinātu salona iekārtojumu ar mēbelēm un nosiltinātu grīdu, jo cilvēki ar invaliditāti nevar visu dienu pavadīt uz aukstas betona grīdas. Ikvienam ir iespēja palīdzēt šīm sievietēm radīt pasakainus rokdarbus un nodrošināt apstākļus, lai tos varētu pārdot! Tas cilvēkus ar invaliditāti no lūdzējiem padara par devējiem, skaistuma radītājiem un ļauj viņiem pašiem nopelnīt nepieciešamos līdzekļus dārgajiem medikamentiem un pārtikai.

Palīdzības projektam "Palīdzība ģimenēm, kuru apgādnieki ir cietumā" vēl nepieciešami 502 lati

Bieži vien ieslodzīto ģimenēs ir sievas un vairāki bērni, kam, zaudējot apgādnieku, aizvien saglabājas līdzšinējās pamatvajadzības pēc pārtikas un apģērba. Šie cilvēki, it īpaši bērni, bez vainas ir nonākuši smagā situācijā. Latvijas bērnu namos ir aptuveni 4000 bērnu, un daļa no viņiem tur nonākuši, jo kāds no vecākiem - ģimenes apgādniekiem - ir nonācis ieslodzījumā. Ģimenei ir jāturas kopā, tādēļ cilvēki tiek aicināti ziedot, lai nodrošinātu ar nepieciešamākajām lietām trūkumā un bezcerībā nonākušās ģimenes, kuru apgādnieki atrodas ieslodzījumā.

Portāls "Labdarības Faktors" ir starptautiskās vietnes "Charity Factors" Latvijas filiāle, kuras mērķis ir apvienot visas Latvijas labdarības organizācijas un iniciatīvas vienotā bezmaksas tīmekļa vietnē - www.labdaribasfaktors.lv. Andra Kiviča labdarības koncerta laikā tirdzniecības centra "Domina" apmeklētāji varēs iepazīties arī ar citiem labdarības projektiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
tttt 09.11.2011 15:11
KIVIČ,TEV PAŠAM VAJADZĒTU PALĪDZĪBU ,PĀRSVARĀ PSIHIATRA .

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss