KIVIČS dusmojas uz bijušo sievu, kura izdarījusi abortu

Nu jau mēnesi Latvijas grāmatnīcās pārdošanā ir grupas "Z-Scars" solista Andra Kiviča (34) autobiogrāfija "Mana privātā dzīve".

KIVIČS dusmojas uz bijušo sievu, kura izdarījusi abortu
Komentāri[55] 04.01.2012 08:00

Visvairāk lasītājus pārsteigusi nodaļa par Kiviča otro sievu Elīnu Straumi (28).

Autors intīmās niansēs atainojis abu kopdzīvi un nesaudzīgi izteicies par bijušās sievas jaunajām attiecībām.

Kiviča bijušā sieva gan apgalvo - ar grāmatas saturu neesot iepazinusies. "Teikšu godīgi, neesmu lasījusi un arī nelasīšu šo grāmatu. Šis mans dzīves posms ir noslēdzies un es netaisos tajā uzkavēties," saka viņa.

Citāti no grāmatas:"Jau kāzu naktī mēs sastrīdējāmies un lamājāmies tā, ka aiz sienas viss bija ļoti labi dzirdams." "Pēc nedēļas viņa aizbrauca uz Valmieru un uztaisīja abortu, pamatojot savu rīcību ar pārāk lieliem pārdzīvojumiem (..). Gribu, lai tie cilvēki, kuriem viņa stāstīja, ka es esot gribējis abortu, zina, ka tie ir meli".

Elīna ar tagadējo draugu

Savā grāmatā Kivičs pieskaras arī Elīnas tagadējām attiecībām. Dziedātājs atklāj, ka viņa savu draugu tirzdniecības menedžeri Uldi Lapiņu krāpusi ar Kiviču, kā arī pauž uzskatu - savu partneri viņa nemīlot.

Elīna bijušā laulātā drauga izteikumus neuztver nopietni un saka - grāmatā rakstītais viņas attiecības neietekmē. "Manu dzīvi viņš nekādā ziņā nav apdraudējis, bet, vai viņš nav apdraudējis pats savējo, tas vēl ir jautājums..." piebilst viņa.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [55] ››
zizu 06.01.2012 13:22
par sevi viņš var rakstīt vissu, ko vien grib, bet nu par tādām "sāpīgām tēmām", kuras skar citus cilvēku.....hmm, ir vīrieša necienīgi, tas vien jau daudz ko pasaka par šo personu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss