Andris Biedriņš brīvo laiku tagad velta dēlam

NBA kluba «Golden State Warriors» spēlētājs Andris Biedriņš sezonas starplaikā ir atgriezies dzimtenē kopā ar dzīvesbiedri Madaru Grīnbergu un dēliņu Emīlu.

Andris Biedriņš brīvo laiku tagad velta dēlam
Komentāri[7] 23.08.2011 10:19
Traumas dēļ viņš Latvijas izlasei Eiropas čempionātā nepalīdzēs, turklāt basketbolista prātu šobrīd aizņem tikai viens cilvēks – viņa mazais dēlēns.

»VZ« slaveno basketbolistu sastapa 12. augusta pusnaktī kultūras bārā «Sapņi un kokteiļi», kur Andris Biedriņš pēc basketbola spēles Latvija–Krievija atpūtās draugu pulkā. «Spēli klātienē neskatījos, bet aktīvi līdzi mūsējiem jutu pie televizora ekrāna,» »VZ« stāstīja Biedriņš. «Draugu pulkā atnācām vien uz neilgu laiku, jo rīt jāauklē dēls.». Kā novēroja »VZ«, tad Biedriņš tiešām bija vien dažu draugu lokā un aktīvajā kluba dzīvē neiesaistījās.

NBA zvaigzne Andris Biedriņš fotografēties viens nevēlējās, jo uz klubu bija atnācis kopā ar draugiem, tāpēc kopīgs foto tapa ar Biedriņa labāko draugu Edgaru Jurkēviču, kurš ir a/s «Cēsu alus» Tirdzniecības daļas Kurzemes reģiona vadītājs.

Latvijas izlasei Eiropas čempionātā, kas norisināsies Lietuvā, nevarēs palīdzēt daudzi spēlētāji, tomēr visu atteikumi esot objektīvi, arī Andrim Biedriņam. Cik zināms, NBA spēlētājs uztraucas par savu savainoto potīti, tāpēc izlasei nevar pievienoties. Jāatgādina, ka latviešu vienīgais basketbolists pasaulē spēcīgākajā līgā savā 25 gadu jubilejā kļuva par tēvu. Viņa mīļotā Madara Grīnberga dāvāja dēlu, kuru nosauca par Emīlu. Kopš pagājušā gada pavasara mīlnieku pāris ir saderinājies, bet par kāzām runāts vēl netiek.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
faters 23.08.2011 14:06
Un kas tas uz foto ir vinja deels :D ?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss