BIEDRIŅŠ neslēpj, ka uz Ameriku, iespējams, došoties jau trijatā (FOTO)

Latvijas slavenākais basketbolists NBA kluba Goldensteitas Warriors spēlētājs Andris Biedriņš (24) pagājušajā nedēļā apmeklēja savas draudzenes Madaras Grīnbergas (24) organizētu pasākumu.

BIEDRIŅŠ neslēpj, ka uz Ameriku, iespējams, došoties jau trijatā (FOTO)
Komentāri[16] Bilžu galerija[20] 19.08.2010 08:00

Šo vasaru Latvijā basketbolists izbaudot pēc pilnas programmas.

"Es, protams, trenējos individuāli, bet vispār šī ir mana pirmā pilnīgi brīvā vasara kopš 12, 13 gadu vecuma! Forši! Tā ļoti mierīgi dzīvoju, beidzot varu izbaudīt Latvijas dabu kopā ar draugiem un ģimeni. Šad tad aizbraucu ciemos pie vecākiem, apciemoju viņus Jūrmalā," PDz stāstījis Biedriņš.

Amerikā Andrim jāatgriežas jau pēc mēneša. Uz ASV Andris noteikti došoties kopā ar draudzeni Madaru. Basketbolists arī neatsakās no vārdiem, ko šopavasar teicis kādā intervijā. Andris izteica cerību, ka šoruden uz Ameriku viņi, iespējams, došoties jau trijatā, jo par tēti viņš vēlētos kļūt tuvākajā laikā.

"Es arī tagad saku tāpat!" pasmēja Andris, kas ar Madaru Grīnbergu ir kopā jau gadu.

Tikmēr otrdien, 17. augustā, Andris Biedriņš vadīja basketbola nometni bērniem.

Pavisam nometnē piedalījās 90 bērni vecumā no 10 līdz 14 gadiem no Daugavpils bērnu nama Priedīte, Valmieras SOS bērnu ciemata, Ventspils bērnu krīzes centra Nāc līdzi un Rīgas bērnu nama Apsīte. Andris Biedriņš kopā ar bijušo NBA spēlētāju, basketbola treneri Mārtinu Konlonu bērniem mācīja basketbola iemaņas, tādējādi veicinot viņos interesi iesaistīties sporta aktivitātēs un būt aktīviem. Bērniem bija iespēja uzdot jautājumus par basketbolu Andrim Biedriņam un saņemt atbildes.

Pasākumu rīkoja ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Nacionālo Basketbola Asociāciju (NBA), Latvijas Basketbola Asociāciju (LBS) un Izraēlas vēstniecību Latvijā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Lai 22.08.2010 22:47
Lai Andrim Biedriņam VEICAS Amerikā!
Pagaidām viņš ir VIENĪGAIS no Latvijas, kas ir kādā NBS komanndā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss