Ušakova dzīvība briesmās; Mēru jau ved uz Vāciju, kur veiks aknu transplantāciju

ZIŅA PAPILDINĀTA ATKĀRTOTI PLKST. 20.30. Rīgas mērs ir ļoti smagā stāvoklī un tiek turēts "piespiedu" miegā ar medikamentu palīdzību, lai organismam būtu vieglāk atbrīvoties no kaitīgajām vielām, kas uzkrājušās skābekļa bada, pārkaršanas un pārāk lielas fiziskās slodzes ietekmē.

Ušakova dzīvība briesmās; Mēru jau ved uz Vāciju, kur veiks aknu transplantāciju
Komentāri[29] 24.05.2011 16:30

Pievienota jaunākā informācija plkst. 20.30

Smagi slimo Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (SC) šovakar pārvedīs uz Vācijas klīniku, jo Latvijā viņam nepieciešamās manipulācijas neveic. Iespējams, viņam ir ievērojami aknu bojājumi un ir vajadzīga aknu transplantācija, vēsta neoficiāli avoti. Ušakova transportēšana varētu izmaksāt aptuveni 20 tūkstošus eiro - ziņo portāls TVNet.lv

Aknu transplantācijai ir vajadzīgs donors. Šis orgāns ir viens no pašiem svarīgākajiem cilvēka organismā.
-----------------------------------------------------------------------

Ušakovam ir bojāti vairāki iekšējie orgāni - šovakar ziņo Radio Skonto ziņas. Transportēšana uz Vāciju pie kvalificētākiem mediķiem pie šādas diagnozes plānota vistuvākā laikā; taču nav zināms, kad tā notiks - Eiropu klāj Īslandes vulkāna pelnu mākoņi. Tas sarežģī drošu un operatīvu lidošanu.

---------------------------------------------------

"Patlaban izskatam iespēja vest uz Berlīnes slimnīcu, jo tur ārstiem ir lielāka pieredze šādas diagnozes ārstēšanā," - žurnālistiem pa dienu izteikusies Rīgas mēra preses sekretāre.

Tikmēr neoficiāli, bet ticami avoti politikas aprindās VIPiem norāda, ka Ušakova stāvoklis ir nemainīgi smags un sasniedzis kritisko atzīmi. Tomēr diennakts ārstu uzraudzībā tiekot darīts viss iespējamais, lai situāciju kontrolētu. Sabiedrībai oficiāli tiekot teikts tikai tik, cik drīkst ...

Pašmāju ārsti norāda, ka patlaban ir grūti prognozēt, kad Rīgas mērs varētu atlabt, jo šis process ir absolūti regulējams.

Patlaban joprojām notiek intensīva Ušakova ārstēšana un tās sekmīgai norisei nepieciešams miegs. Tādēļ viņš tiek turēts miegā ar medikamentu palīdzību. Kononova nevarēja pateikt, cik ilgi Ušakova miegs varētu turpināties.

Rīgas mēram patlaban nav nepieciešamas donoru asinis.

Nila Ušakova ārstējošais ārsts, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas vadītājs Pēteris Ošs vakar žurnālistiem pastāstīja, ka Rīgas mērs tiek turēts "piespiedu" miegā ar medikamentu palīdzību, lai organismam būtu vieglāk atbrīvoties no kaitīgajām vielām, kas uzkrājušās skābekļa bada, pārkaršanas un pārāk lielas fiziskās slodzes ietekmē.

Dr. Ošs noraidījis dažos plašsaziņas līdzekļos pirmdien izskanējušo informāciju par plaušu tūsku vai asinsizplūdumu smadzenēs.

Nils Ušakovs slimnīcā nonāca svētdien, kad piedalījās "Nordea" Rīgas maratonā. Mērs gatavojās noskriet 21 kilometra distanci, taču dažus desmitus metru pirms finiša Ušakovam kļuva slikti un viņš zaudēja samaņu.

Ušakovs pāris dienas pirms maratona Al Bano vīna bāra atklāšanā


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
Mamma 25.05.2011 09:55
Ja nemaldos, kādu mēnesi atpakaļ bija necils raksts par to,kā viena mamma divu gadu garumā cīnijās, lai viņas slimais bērniņš tiktu nosūtīts uz Vāciju ārstēšanai, lai ārstētu slimību, kuru Latvijā īsti nemācēja ārstēt. Bet kad tika pēc diviem gadiem uz Vāciju, tad jau bija pa vēlu.Žēl, ka bērniņam nebija paveicies piedzimt pa mēru vai mēra ģimenē...
Bet mēram novēlu drīzu atveseļošanos

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss