Ušakovs tiek mākslīgi elpināts; Cilvēki nodod asinis; Par mēru notiks aizlūgums

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA plkst. 17.00 par Rīgas mēra veselības stāvokli.

Ušakovs tiek mākslīgi elpināts; Cilvēki nodod asinis; Par mēru notiks aizlūgums
Komentāri[16] 23.05.2011 17:06

VIPi un citu mediju rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka Nils Ušakovs atrodas smagā, taču kontrolējamā stāvoklī. Neatkarīgā joprojām ziņo par to, ka politiķis ir komā un tiek mākslīgi elpināts.

Lai nesatrauktu sabiedrību, oficiālā informācija no preses sekretāru puses tiekot sniegta saudzīgi un atturīgi.

Situācija in pēdējā informācija pirmdien plkst. 17.00:

Ušakovs svētdien piedalījās "Nordea" Rīgas maratonā, kurā gatavojās noskriet 21 kilometra distanci, taču dažus desmitus metru pirms finiša mēram kļuva slikti ar veselību un viņš nogādāts Stradiņa slimnīcas Intensīvās terapijas nodaļā. Ušakova veselības stāvokli ārsti patlaban raksturo kā stabilu, viņš nav komā, bet atrodas "medikamentozā miegā" un tiek daļēji mākslīgi elpināts, pēc sarunas ar ārstiem sacīja mēra preses sekretāre Anna Kononova.

Rīgas domes kapelā otrdien, 24.maijā, kārtējā dievkalpojuma laikā plkst.8.30 tiks noturēts svētbrīdis, kurā tiks aizlūgts par Ušakovu. Vairāki pašvaldības darbinieki pirmdien devušies nodot asinis.

Neskaitāmi veselības un laba vēlējumi Ušakovam tiek veltīti arī mikroblogošanas vietnē "Twitter", vēlējumu drīz izveseļoties mēram veltījis arī Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Tikmēr daudzus "Twitter" lietotājus samulsinājis ieraksts, kas Ušakova profilā pirmdien parādījies ap plkst.15. Mērs ziņo, ka augšupielādējis LNT ziņu sižeta video par nakts sabiedriskā transporta reisiem. Kononova gan norādīja, ka tas ir automātisks paziņojums un mērs to nav rakstījis pats.

Ušakova slimības laikā domes priekšsēdētāja pienākumus veiks viņa vietnieks Ameriks, kurš pildīs domes priekšsēdētāja pienākumus un iespēju robežās apmeklēs arī visus pasākumus, kuros plānota Rīgas mēra klātbūtne. Starptautiskās vizītes, kas paredzētas Ušakova dienaskārtībā, tiks atceltas līdz brīdim, kad viņš atlabs un varēs atgriezties pie pienākumu pildīšanas. Ameriks domi atstāt nevarēs, jo priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs, kas vada domes darbu, nepieciešams visu laiku, paskaidroja Pētersone.

Ušakovs fotosesijā VIPiem Rīgas Domes 20 gadu jubilejā pērn

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
keda 24.05.2011 21:16
Nevajadzēja lakt enerģijas dzērienus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss