Reiniks neuzvar, uz Eirovīziju brauks "Musiqq"

26. februārī Ventspilī, teātra namā "Jūras Vārti" par tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Diseldorfā cīnījās 11 dziesmas. Pēc tam Superfinālā iekļuva trīs superfinālisti - dziesmas, kas saņēmušas vislielāko skatītāju atbalstu un augstāko žūrijas vērtējumu.

Reiniks neuzvar, uz Eirovīziju brauks "Musiqq"
Komentāri[18] 27.02.2011 00:45

Superfinālā 3.vietā palika grupa "Pieneņu vīns" ar dziesmu "You Are", numur divi - Lauris Reiniks ar dziesmu "Banjo Laura", bet uzvaras laurus plūca liepājnieki "Musiqq" ar dziesmu "Angel In Disguise".

Daudzās runas, ka vienīgais profesionālis un "vislipīgākais" ir Lauris Reiniks, tāpat arī bukmeikeru liktās likmes - aizgāja vējā... Jādomā, ka gan skatītāji, gan žūrija "Musiqq" priekšnesumā saskatīja ko interesantāku, un ne vienmēr cilvēki balso par "la, la, la", lai cik tas būtu melodisks gabaliņš.

Nacionālā fināla uzvarētāju noteica skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums, attiecībā 50:50. Žūrijas sastāvā: Sandra Veinberga, Jānis Šipkēvics, Iveta Lepeško, Aigars dinsbergs, Juris Sējāns, Aivars Hermanis un žūrijas vadītājs Boriss Rezņiks.

Šogad aprit arī desmit gadi, kopš Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālā atlase ar Ventspils pilsētas atbalstu tiek rīkota Ventspilī.


Latvijas pārstāvis Diseldorfā uzstāsies otrajā pusfinālā - 12. maijā. Izlozes rezultātā Latvija konkurēs ar Nīderlandi, Bosniju un Hercegovinu, Ukrainu, Kipru, Austriju, Zviedriju, Moldovu, Beļģiju, Slovākiju, Izraēlu, Maķedoniju, Dāniju, Baltkrieviju, Bulgāriju, Igauniju, Rumāniju, Slovēniju un Īriju.

Savukārt pirmajā pusfinālā, kas notiks 10. maijā, piedalīsies Albānija, Somija, Armēnija, Šveice, Norvēģija, Gruzija, Turcija, Serbija, Krievija, Polija, Horvātija, Azerbaidžāna, Lietuva, Ungārija, Malta, Sanmarīno, Islande, Grieķija un Portugāle.

Tā sauktās "lielā četrinieka" valstis (Lielbritānija, Francija, Vācija un Spānija) un konkursa organizētājvalsts automātiski kvalificējas finālam. 2011. gada konkursā Vācija ir gan "lielā četrinieka" valsts, gan organizētājvalsts. Turklāt jāatgādina, ka 2010. gada 30. decembrī "lielais četrinieks" kļuva par "lielo piecinieku", jo arī Itālija pievienojusies valstīm, kuras automātiski kvalificējas finālam.

Līdz ar to izlozes kārtībā arī noskaidrots, kurus pusfinālus translēs un arī balsos "lielais piecinieks" - 12. maijā balsošanas tiesības būs Itālijai, Vācijai un Francijai, bet 10. maijā - Lielbritānijai un Spānijai.

2011. gada "Eirovīzijas" dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks 14. maijā Diseldorfas arēnā "Esprit".


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
Gatis 01.03.2011 00:21
Kas tie par jefiņiem!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss