Olimpieša Vasiļevska un viņa pāragri mūžībā aizgājušās draudzenes pēdējie foto

Vīrietis, kura mašīnā izdzisa jaunās, talantīgās meitenes dzīvība, nenovaldīja sporta automašīnas stūri un lielā ātrumā ietriecās ēkas sienā. Viņa vārds tiek slēpts. Autokatastrofā vadītājs ir izdzīvojis un pēc neoficiālas informācijas ticis cauri ar nelielām skrambām.

Olimpieša Vasiļevska un viņa pāragri mūžībā aizgājušās draudzenes pēdējie foto
Komentāri[17] Bilžu galerija[13] 21.02.2011 09:45

Fotogalerijā 2004. gads. Mūzikas klubs Vernisāža. Pirelli kalendāra prezentācija, kuru apmeklē toreiz iemīlējies un laimīgs pāris - uzlecošais un jau slavenais Latvijas čempions Vadims Vasiļevskis un topošā mūziķe un uzņēmēja Dita Pavārniece. Vēlāk abu attiecības pārtrūka - Dita toreiz sacījusi, ka nespēj samierināties ar drauga biežajiem komandējumiem.

Lielbritānijas policija tikai pērnās nedēļas nogalē  publiskojusi Lielbritānijā traģiski bojā gājušās latviešu sievietes vārdu, ziņo BBC.

Pirms nedēļas Džersijas salā sliktos laika apstākļos avārēja kāda vīrieša vadīta sporta automašīna un rezultātā smagi cieta pasažiere – 27 gadus vecā Dita Pavārniece no Latvijas. Sieviete tika nogādāta slimnīcā ar smagām traumām, kur vēlāk nomira.

Policija uzskata, ka līkumā uz slapja ceļa vadītājs zaudēja kontroli pār auto, tas sāka slīdēt un ietriecās ēkas sienā. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts arī automašīnas vadītājs, bet viņa personība netiek atklāta.
Saskaņā ar internetā pieejamo informāciju, Dita Pavārniece jau vairākus gadus dzīvoja Lielbritānijai piederošajā Džersijas salā. Viņa savulaik bijusi pop grupas “Rimmel Roses” un Rīgas Gospeļu kora dalībniece, bet pēdējos gados kopā ar Lauri Rozentālu darbojās muzikālajā projektā Soulm8.

VIPi.lv redakcija izsaka visdziļāko līdzjūtību Ditas piederīgajiem un draugiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
Edgars 21.02.2011 20:44
Kaut ko šādu var sagaidīt tikai no Latvijas preses!

Uzsita dusmu lasot šādu sviestu! Vēlētos zināt šī raksta autoru/i !

P.S Ja nezini par cita cilvēka dzīvi lūdzu nerakstiet tenkas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss