Zemiskas kultūras nama blondīnes dēļ pamatīgi cietuši grupas CREDO mūziķi - FOTO

Ar netradicionālu krāpšanas gadījumu un pirmo šādu precedentu visas grupas vēsturē saskārušies Guntis Veits, Gundars Lintiņš, Aivars Vīksna un Artūrs Palkevičs.

Zemiskas kultūras nama blondīnes dēļ pamatīgi cietuši grupas CREDO mūziķi - FOTO
Komentāri[112] Bilžu galerija[4] 15.02.2011 05:20

Portāla VIPi.lv redakcijā pēc palīdzības griezās grupas CREDO mūziķi. Viņi uzsver, ka ne jau pats sāpīgākais ir pazaudētā nauda, bet gan cilvēciski bezatbildīgā attieksme un ņirgāšanās, kuras dēļ iespējams varētu ciest vēl kāds mūziķis vai aktieris tālajā Jēkabpils pusē.  

Apzinot situāciju arī mēs sapratām, ka šai skandālā ir iesaistīts cilvēks ar egoistisku, zemu morāli un degradējušamies [vai varbūt vispār vēl nedzimušiem] tolerances un ētikas kritērijiem:

Krāpniece un mele Zane Ozola - Salas novada Kultūras nama vadītāja - vairāk bilžu galerijā

Intervijā portālam VIPi.lv stāsta CREDO solists Guntis Veits, kuram sirds ir pilna un milzu neizpratne par kultūras darbinieces rīcību:

"Pērn Salas novada K/N vadītāja Zane Ozola ar mums vienojās par grupas Credo uzstāšanos 2011.gada 11.februārī.

Noruna bija, ka janvāra beigās vai februāra sākumā vienosimies par programmu un precīziem ierašanās un spēles laikiem un ka K/N vadītāja par detaļām mūs telefoniski informēs iepriekš. Protams, laicīgi bijām pieteikuši un izīrējuši skaņas, gaismas tehniku, transportu, ieplānojuši savu laiku un atteikuši vairākus citus Valentīna dienas piedāvājumus. Arī summa abām pusēm likās pieņemama, jo mēs paši nācām pretī - mūsu plānos ietilpa koncerts nākamajā dienā blakus novadā, nebraucot atpakaļ uz Rīgu. Citkārt, mērojot tālo ceļu no Rīgas tikai uz vienu pasākumu, mūsu honorāri būtu bijuši daudz lielāki.

 

Šogad janvāra beigās pavisam nejauši no Salas pagasta iedzīvotājiem uzzinājām, ka grupas Credo vietā uzstāšoties grupa Liepavots. Šai neveiklajā brīdī zvanīju Ozolas kundzei pats, kura atbildēja, ka es esot pazudis un nesazvanāms veselu mēnesi, kas ir pilnīgas muļķības. Mani bija varējuši sazvanīt pilnīgi visi, kuri to gribēja – pastāvīgi atrados Latvijā un telefons ir absolūts mana darba un ikdienas sastāvdaļa. Kad pajautāju Zanei par paredzēto pasākumu viņa atbildēja, ka finansiālu problēmu dēļ pasākums Salā ir atcelts. Es pārjautāju vairākas reizes vai tiešām 11.02.2011.  balle nenotiks un saņēmu apstiprinošu atbildi, ka tiešām nenotiks. Tā, kā pats biju apmeklējis Salas mājaslapu un izlasījis, turklāt to apstiprināja vietējie iedživotāji, ka pasākums būs un uzstāsies Liepavots secināju, ka direktore melo un pavaicāju kāpēc? Atbilde bija, ka es esot nepareizi sapratis: „…viss notiek balle būs, tikai tur nespēlēs CREDO...”

 

Esam iegāzuši transporta, tehnikas un gaismas firmas, un tām iemaksāto avansu,  kā arī sakarā ar paredzētajiem diviem pasākumiem vienuviet, apejot Rīgu, esam Gulbenē samazinājuši honorārus, un tikām zaudējuši  jebkādu iespēju vispār uzstāties 11. februārī.

 

Es neizprotu šo attieksmi un pilnīgu nerēķināšanos ar mākslinieku plāniem, darbiem un laikiem. Tā kā mūs bieži koncertos ar savu klātbūtni  pagodina masu mediju un preses pārstāvji, mēs uzskatām, ka mums nebūtu jāklusē un jācieš morāli un materiāli zaudējumi Salas K/N darbinieces nolaidības, netolerances un melu dēļ."

 

Tāpat grupa CREDO izskatīs un patur tiesības caur plašsaziņas līdzekļiem informēt un aicināt valsts aktierus, mūziķus un māksliniekus Salas novada  Kultūras namā atteikt  jebkāda veida uzstāšanās, kamēr šai iestādē tiek veiktas krāpnieciskas darbības pret māksliniekiem un iestādi vada negodīgā direktore Zane Ozola.

 

Atbild otra puse

 

Vipi.lv sazinājās ar Salas novada domes priekšsēdētāju Irēnu Sproģes kundzi, kura atradās atvaļinājumā, bet laipni mūs uzklausīja. Viņa bija šokēta par šādu Ozolas rīcību. Šobrīd novada dome gaida rakstisku grupas puišu iesniegumu, lai varētu izvērtēt pārkāpumu un pieņemt mērus.

 

Mēs sazinājāmies arī ar pašu Zani Ozolu. Direktore bija pārsteigta par šādu zvanu no masu medija un sākotnēji ilgi stostījās, acīmredzot no kauna sarka un bālēja; un pēc milzu iepauzēšanas teicās par nekādiem meliem neko nezinām... Izdzirdot, ka mēs situāciju zinām pilnībā, pēkšņi viņa atcerējās, ka grupu CREDO tomēr ir aicinājusi un sarunājusi. Taču vēlāk plāni esot mainījušies un Zane Ozola esot veselu mēnesi zvanījusi Guntim Veitam lai atteiktu, bet viņš uz mobilo neesot bijis sasniedzams (!!! mēneša garumā).

 

Gluži kā komiksā Ozola tomēr VIPiem piekrita un atzina savu vainu tajā, ka zvanīt vajadzējis intensīvāk (un varbūt tomēr uz autentisku numuru), varbūt ar citām metodēm (arī citiem grupas dalībniekiem ir telefoni, tāpat var sazināties ar mūziķu izdevējkompāniju), taču joprojām mēģināja taisnoties:

 

"Mūziķiem vajadzētu pašiem vairāk painteresēties par savu menedžmentu, pašiem piezvanīt un pārprasīt vai koncerts notiks."

 

Uz jautājumu vai Ozolas kundzes kāzām pusgadu iepriekš sarunātam fotogrāfam vai mūziķim vajadzētu katru mēnesi zvanīt viņai un pārjautāt vai viņa nav sarunājusi citu, lētāku fotogrāfu vai mūziķi, kultūras nama blondīne atbildēt nemācēja...

 

Sociālajos tīklos Zane Ozola zīmējas kā vien māk...

 

 

 "Nesazvanāmais" un "nesasniedzamais"

 

Vipi.lv Gunti Veitu janvārī un februārī sastapa vairākos pasākumos - tostarp Gundara Lintiņa jubilejā Jelgavā un izcilo mūziķi Mārtiņu Freimani pēdējā gaitā aizvadot

 

 

 

Guntis saka: "Nu nesanāca tā naudiņa, nu būtu piezvanījusi vismaz mēnesi iepriekš un atteikusi... Turklāt mēs arī esam cilvēki, un tagad krīzes laikos arī uz ļoti lieliem kompromisiem esam gājuši."

 

Mūziķis priecājas, ka nozarē strādā ļoti daudz godprātīgu cilvēku, piemēram, muzicēt šī gada Jāņos Mellužu estrādē Jūrmalas dome grupu nolīgusi jau gandrīz gadu iepriekš, bet īsi pēc gadumijas pārstāvji vēlreiz piezvanījuši un pajautājuši vai viss paliek spēkā.

 

Mēs turpināsim sekot šim incidentam un informēt lasītājus. Ja zināt vairāk rakstiet uz e-pastu redaktors@vipi.tv

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [112] ››
vot 28.03.2011 17:20
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/371512-policija_soda_par_izteikumu_stulba_ blondine

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss