Dziedātājs Guntis VEITS darbojas spēļu automātu biznesā

Mūziķis, aktieris, režisors un biznesmenis - reizē tik radošs un praktisks ir grupas Credo solists Guntis Veits. Viņš atzīst, ka ar mūziku vien mūsdienās nopelnīt ir grūti...

Dziedātājs Guntis VEITS darbojas spēļu automātu biznesā
Komentāri[4] Bilžu galerija[5] 20.07.2009 08:00

Vai tu baudi dzīvi pašlaik? Vai domā par sevi pēc pieciem, desmit gadiem?

- Es negatavoju augsni gadiem uz priekšu. Grūti kaut ko paredzēt. Nezinu, kas notiks pēc diviem mēnešiem, kur nu vēl veidot programmu, ko es darīšu pēc pieciem, desmit gadiem. Es uz visu, kas notiks nākotnē, skatos ļoti apdomīgi. Es arī šobrīd nedotos projām uz ārzemēm.

Kas ir tavas laimes sastāvdaļa?

- Es uzskatu, ka laime ir tas, ko cilvēks pats rada. Tas ir darbs vai aizraušanās. Liela nozīme ir arī brīvībai, ka neierobežo un varu darīt to, ko gribu. Es uzskatu, ka tas ir pats galvenais.

Tu sevi sauc par mūziķi, lai gan tev šodien ir arī savs bizness.

- Esmu sadarbības partneris spēļu automātu biznesā. Ar mūziķa ienākumiem nevar iztikt. Šajos laikos jāizmanto viss, kur vien kaut kas tiek piedāvāts. Bet tas viens otram netraucē. Absolūti.

Cik tālu tu citus ielaid savā privātajā dzīvē?

- Es neielaižu savā guļamistabā un tamlīdzīgās vietās. Citam cilvēkam patīk stāstīt, cik viņam bijušas sievas, cik viņam bijušas mīļākās, kāda konkrēta sieviete bijusi. Es nepiederu pie tās kategorijas vīriešiem, kuri mīl stāstīt par saviem varoņdarbiem...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
sauciite 20.07.2009 16:08
ja tevi tas neinteresētu,tu nelasītu šito rakstu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss