Mārtiņa aiziešana šokēja visu Latviju; Bērēs raudāja pat sveši cilvēki - FOTO

Tam noticēt joprojām vēl nespēj daudzi. Gan tuvinieki un draugi, gan vienkārši mūziķa talanta cienītāji un klausītāji.

Mārtiņa aiziešana šokēja visu Latviju; Bērēs raudāja pat sveši cilvēki - FOTO
Komentāri[46] Bilžu galerija[17] 06.02.2011 13:41

Brīdis, kurā no šīs pasaules aiziet jauns cilvēks, patiesi ir briesmīgs. Brīdis, kurā aiziet talantīgs cilvēks; Cilvēks ar Lielo burtu; Cilvēks, kuram tik daudz vēl uz šīs zemes būtu bijis jāpadara...

Mārtiņu Freimani pēdējā gaitā Rīgā izvadīja vairāki tūkstoši cilvēku. Daudzi tūkstoši arī netika atbraukt uz Rīgu vai vienkārši izrauties no darba, komandējuma vai mācībām.

No plkst. 13.-14.30 no komponista atvadījās draugi, tuvinieki un kolēģi. Emocionāli tas daudziem bija grūts brīdis. Ļaudis raudāja.

No 14.30 līdz pat plkst. 18.30 pie Rīgas Krematorijas veidojās gara atvadīties gribētāju rinda. Ļaudis burtiski straumēm plūda no 11. tramvaja un 9. autobusa pieturām pa ceļam izpērkot no ziedu tirgotājiem visas Mārtiņrozes jeb krizantēmas. Ziedu tirgotāji sakās, ko tādu vēl nepieredzējuši.

Kopumā no Mārtiņa personīgi atvadījušies ap pieci tūkstoši cilvēku. Vēl simti tūkstoši atvadījās neklātienē - savās sirdīs. Klātienē vērotais skats bija emocionāli nokaitēts: asaras plūda ne tikai no padsmitgadnieku, bet arī pār sirmgalvju un spēka gadu vīriešu vaigiem... Plašāku fotoreportāžu skatiet šai rakstā

Mārtiņa draugs un viņa komponēto dziesmu izpildītājs Lauris Reiniks apsolījis pabeigt visus iesāktos Freimaņa darbus un kompozīcijas. Mūzikas producente Elita Mīlgrāve atvadu ceremonijā apsolīja sarīkot lielu šovu-koncertu ar Mārtiņa dziesmām Arēnā Rīga. Lai Mārtiņš tur no mākoņa maliņas redzētu - mēs visi viņu mīlam!

Mūžīgā piemiņā

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [46] ››
ehh 07.02.2011 15:10
Nebiju viņa "talanta" cienītāja, bet žēl,ka cilvēks tik jauns nomirst. nedaudz jau sāk kaitināt,ka nu par šo lietu visos medijos...cik var! Mēs visi reiz mirsim!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss