Eirodziesmas pirmajā pusfinālā pārliecinoši uzvar Mārtiņa Freimaņa dziesma

Izcilā un pāragri mūžībā aizgājušā komponista enerģētiskā aura un dziesmas turpinās skanēt pie Latvijas kultūras un šovbiznesa debesīm. Zināms piecinieks, kas dodas uz Ventspili.

Eirodziesmas pirmajā pusfinālā pārliecinoši uzvar Mārtiņa Freimaņa dziesma
Komentāri[151] Bilžu galerija[20] 05.02.2011 22:43

Pēc tautas balss Eirovīzijas finālā iekļūst:

"Hop" (Grupa “Blitze”) - ar lielāko punktu skaitu

"Don’t Stop The Dance" (Evija Sloka)

"You Are" (Grupa “Pieneņu vīns”)

Pēc žūrijas vērtējuma:

"Let It Be Me" (Jānis Stībelis)

"Daylight" (D-family)

Aiz strīpas dīvainā kārtā paliek LieneCandy .

Sestdienas vakarā LTV1 ēterā televīzijas skatītājiem notika pirmais „Eirodziesmas 2011” pusfināls, kurā tika noskaidrotas 5 dziesmas, kuras turpinās cīņu finālā Ventspilī 26. februārī par tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Vācijā.

Otrais Eirovīzijas dziesmu pusfināls jau pēc nedēļas, sestdien, 12. februārī, plkst. 21:20. Katrā pusfināla kārtā piedalās 10 dziesmas, no kurām 5 kvalificēsies finālam. Pirmās trīs dziesmas, kas kvalificēsies finālam, būs ar augstāko vērtējumu skatītāju telefonbalsojumā, bet nākamās divas dziesmas, kas kvalificēsies finālam - ar augstāko žūrijas novērtējumu.

Izmaiņas

 Jaunums nacionālajā atlasē ir izaicinājuma kārta, kas LTV1 ēterā būs  19. februārī, plkst. 21:20. Tajā piedalīsies 10 dziesmas, kas pēc abu pusfināla kārtu rezultātiem būs caurkritušas pusfinālos. Izaicinājuma kārtā finālam kvalificēsies divas dziesmas, no kurām vienu noteiks televīzijas skatītāju balsojums, bet otru - žūrija.

Pusfināla dalībniekus skatītāji vērtēs pēc videoklipa priekšnesumiem, kas visām dziesmām uzņemti "NA studijā". Sekojot līdzi noteiktajam Eirovīzijas formātam, arī videoklipos drīkst piedalīties ne vairāk kā seši cilvēki, dziesmām jābūt līdz trīs minūtēm garām un dziedātājiem jāuzstājas dzīvajā priekšnesumā.

Nacionālās atlases fināls notiks sestdien, 26. februārī, plkst. 21:20 tiešraidē no Ventspils teātra nama "Jūras vārti".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [151] ››
stase 20.02.2011 18:40
Es ppar BLITZI

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss