Šomase necieš un nespēj izturēt diētas - JAUNĀKIE FOTO

Vakar klubā DStyle notika iepazīstināšana ar jaunā TV3 raidījuma "Zvaigznes ceļo" varoņiem.

Šomase necieš un nespēj izturēt diētas - JAUNĀKIE FOTO
Komentāri[36] Bilžu galerija[10] 07.01.2011 07:17

Fotogalerijā Liene no jaunā TV3 raidījuma "Zvaigznes ceļo" prezentācijas.

Jaunais TV3 raidījums Zvaigznes ceļo aizvedīs uz Šrilanku, Maurīciju, Islandi un tālo Indiju, eksotiskās zemes varēs skatīt Andra Ērgļa, Lienes Šomases, Andra Kiviča un Binnijas Ārbergas acīm!

Daudziem žurnālistiem interesēja ne tikai pāris gadu senais Lienes Šomases ceļojums uz Maurīcijas salu, bet dziedātājas un jaunās māmiņas pašsajūta šobrīd. 

Šomase atbildēja kodolīgi: "Diētas neciešu. Man tās nepalīdz. Reiz es izmēģināju skābu kāpostu diētu... Tās zupas... Tas bija murgs!"

Plašāka pasākuma fotogalerija šeit.

Jau pagājušajā gadā tika uzsākts darbs pie piedzīvojumiem pilna raidījuma Zvaigznes ceļo un janvāra sākumā tas nonāks pie TV3 skatītājiem! Tā laikā ikviens iepazīs eksotiskas valstis Latvijā populāru cilvēku jeb Zvaigžņu acīm! Raidījuma galvenie varoņi sniegs ieskatu katras apmeklētās valsts kultūrā un tradīcijās, tomēr galvenokārt, tie meklēs un uz savas ādas izbaudīs visu neikdienišķo un brīžiem pat trakulīgo. Jaunais TV3 raidījums Zvaigznes ceļo aizvedīs uz Šrilanku, Maurīciju, Islandi un tālo Indiju, eksotiskās zemes varēs skatīt Andra Ērgļa, Lienes Šomases, Andra Kiviča un Binnijas Ārbergas acīm!

Sekojiet jaunajam raidījumam Zvaigznes ceļo jau no 8.janvāra ik sestdienu 10:30 TV3!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
Klimpa 13.01.2011 02:24
Agraak kaajam platti guulaas apaksaa visiem, tagad pietrukst fizisko aktivitsu jo neviens negrib vairs taadu nemt ar bagaazu.un tpc liekais svars. puisis laikam gulta neaktiivs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss