Šomase neprot izvēlēties sev atbilstošu apģērbu pēcdzemdību periodā - FOTO

Satraukumu izsaucis ļaužu un sabiedrības viedoklis attiecībā uz dziedātājas tērpiem un izskatu. Fotogalerija.

Šomase neprot izvēlēties sev atbilstošu apģērbu pēcdzemdību periodā - FOTO
Komentāri[49] Bilžu galerija[11] 31.12.2010 05:12

Talantīgajai dziedātājai jāpiestrādā pie sava tēla, stila un apģērba izvēles, uzskata Vipi.lv aptaujātie modes un stila eksperti. Arī lasītāji bargi kritizē jaunās māmiņas izskatu pēdējā koncertā.

 

Daudz tiek diskutēts par atbilstošu ģērbšanos vecumam, apstākļiem un situācijai. Ja pēcdzemdību periodā jauna sieviete vēl nav atguvusi līdzšinējo formu, tad priekšroka jādod neuzkrītošām, auguma aprisēm pielāgotām drānām. Kailu kāju vietā vajadzētu izvēlēties ietērpt tās zeķēs vai zeķubiksēs, ar jebkāda veida atkailināšanos šādā situācijā vispār ļoti jāuzmanās.

 

Māksliniece jau pirms ģimenes papildinājuma saviem faniem un klausītājiem solīja, ka skatuvi nepametīs ne mirkli, jo nespēj bez tās dzīvot.

 

Stingri un bargi ir arī mūsu lasītāji:

 

* pilnīgi piekrītu-saviem gadiem par vecu izskatās. Ne tur staro- neko. Dziedātāja kā dziedātāja - un vēl ar kautkādu šausmīgu kleitu- mugurpusē izskatās, ka atirusi mala ...........

 

* 3. bilde - izspļauta Kombuļu Inese. Uzvedībā un runas veidā arī neatpaliek...

 

* Tās nesmukās kājas jau nu gan varēja noslēpt, nu nevajag izcelt to, kas neglīts!

 

* Kleitiņa jau smuka, tikai biku garāka varēja būt.. Un ne plikas kājas, protams.

 

Fotogalerija.

Pie skatītājiem koncerts "Dziedi, Dejo, Smejies" dosies 1. janvārī telekanālā TV3 .

Tv3 un StarFM zvaigžņu pāris Baiba Sipeniece un Valters Krauze, kā īsteni vakara saimnieki, ielūdz Jūs uz košu, atspirdzinoši bezrūpīgu svētku izklaides šovu Arēnā Rīga.

Pirmo reizi Latvijā uz vienas skatuves daudzas aizvadīto gadu izklaides slavenības - Latvijas MĪLĒTĀKIE DZIEDĀTĀJI, DEJOTĀJI un TV3 ŠOVU DALĪBNIEKI.

Koncertā gada lielākie hīti, efektīgākie numuri no dažādiem TV šoviem, dziesmas un dejas, ilgi gaidītas atgriešanās, jauni dueti un draudzīgas muzikālas apvienības, kā arī Ziemassvētku ieskandināšana ģimenes un draugu lokā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [49] ››
kundzīte 06.01.2011 14:38
nu jā, tā pagrūti viņai ir ar to formas atgūšanu..pats par sevi jau fakts nav traģisks, bet ar apģērba izvēli viņa "nošauj greizi" diezgan beiži pēdējā laikā..un netikai šajā pasākumā :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss