UgunsGrēka aktrise Maija Doveika gandrīz traģiski gājusi bojā Ķestera dēļ

Ar kādiem vien dažādiem riskiem aktieriem nav jāsaskarās un jāziedo sevi mākslas labā.

UgunsGrēka aktrise Maija Doveika gandrīz traģiski gājusi bojā Ķestera dēļ
Komentāri[12] 27.12.2010 08:05

Rietumos bīstamas situācijas kinofilmās un seriālos veic aktieru dublanti jeb kaskadieri. Retāki ir gadījumi, kad aktieri režisoram palūdz uzticēt bīstamos gekus jeb trikus pašiem. Par to aktieris saņem divreiz lielāku honorāru, jo nav jāalgo kaskadieris.

Ir loģiski, ja aktieris dzīvē ir labs autobraucējs, tad režisors ar mierīgu sirdi pieņem lēmumu avārijas situācijas uz ceļa kinolentē uzticēt pašam varonim. Tāpat, ja aktieris labi peld un nirst - dzelmē laižas pats.

Bieži režisori saskaras ar aktieru bailēm no augstuma. Tad kritienos tiek izmantots kaskadieris, kurš tērpts tādās pašās drēbēs kā filmas varonis; uzpucēta tiek arī tāda pati frizūra un citi sīkumi.

Pašu mājās bieži vien naudas nepietiek profesionālu triku veicējiem.

Aktrise Maija Doveika pašmāju seriālā UgunsGrēks gandrīz noslīkusi. Pārpratuma dēļ, partnera Ķestera nezināšanas un neizprotamu apstākļu sagadīšanās filmēšanas laukumā dēļ.

Stāsta aktrise:

"Kad Leons slīka, Elizabete viņu glāba. Es faktiski paliku bez matiem un gandrīz noslīku. Jo mans dārgais kolēģis Ģirts Ķesteris, kura varonis tajā brīdī stipri dziļi ieniris ar domu nonāvēties, nenoreaģēja, ka esmu ūdenī un ka jau slīkstu. Teiksim tā, glābjot cilvēku, kurš māk peldēt, es pati nemācēju. Kad tiešām sāku aizrīties ar ūdeni, jo no sākuma to spēlēju, bet pēc tam vairs nevarēju no tā atiet, sāku just, ka man trūkst gaisa un ka mani neviens nenāk glābt. Pēdējā brīdī, kad sāku kliegt pilnā kaklā "palīgā!", mani sāka glābt, kā principā nevajadzētu glābt, proti, mani paņēma aiz matiem, precīzāk parūkas, un vilka krastā.

Es paliku bez matiem. Žāvēt visus apģērbus vairākas stundas būtu tukšgaitā gaidīt. Līdz ar to viss bija jāfilmē, kā bija, un tajā brīdī, kad bija redzams, kā Leons paņem Elizabeti aiz matiem, tad visi grima mākslinieki un frizieri sašutumā kliedza. To, protams, pēc tam izgrieza ārā. Es domāju, visiem nozibsnīja gar acīm, ka šī epizode būs jāfilmē vēlreiz, bet, skatoties kamerā, viss izskatījās puslīdz normāli, un tas tika atstāts kā galējais variants. Bet tas bija ekstrēmi."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
lina 28.12.2010 21:04
ja nemaldos, tad tieši aiz matiem vilkt arī ir PAREIZĀ tehnika slīkoņas glābšanā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss