Aktrise Maija Doveika atgriežas

Aktrise Maija Doveika pēc pirmdzimtā dēliņa sagaidīšanas atgriežas Teātra Observatorijā - 2., 3., un 5.novembrī pēc neilga pārtraukuma atkal iespējams noskatīties izrādi "Kā kļūt slavenai", kur Maija Doveika iejūtas Ļenas lomā, par kuru viņa ir nominēta teātra balvai "Spēlmaņu nakts 2008./2009." kā gada labākā aktrise.

Aktrise Maija Doveika atgriežas
Komentāri[2] 27.10.2009 08:00

Izrādē "Kā kļūt slavenai" Ļena kopā ar mammu, kuru atveido Teātra Observatorijas aktieris Andris Bulis, izdzīvo dažādas bērnības ainiņas, kurās katrs skatītājs spēs saskatīt ko tuvu un aizraujošu.

Noraugoties, kā Ļena pārdzīvo šķiršanos no savas iemīļotās lelles, nevilšus nākas nobirdināt asaru, un rodas vēlme samīļot noskumušo meiteni, kas atrodas tikai rokas stiepiena attālumā.

Plānots, ka decembrī Teātra Observatorijai pievienosies arī aktrises vīrs Miguel Andres Hernandez Giraldi, kurš muzikālajā izrādē "Ja tevis nebūtu. Kabīrija Raimonda Paula melodijās", kurā Maestro melodijas tiek spēlētas un izdziedātas dzīvajā, bungos perkusijas.

Viņa piedalīšanās izrādē noteikti būs atsvaidzinošs notikums, jo Miguel perkusiju mākslu ir apguvis, dzīvojot Amazones indiāņu ciltī.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
evia 27.10.2009 15:23
a Ruudi Tev patika?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss