Cik maksā Anetes Sončikas krūtis?

Izrādās, ka guļoties zem plastiskā ķirurga skalpeļa, arī krīzes laikos jārēķinās ar pamatīgu summu.

Cik maksā Anetes Sončikas krūtis?
Komentāri[34] Bilžu galerija[13] 01.12.2010 12:00

Latviešu Parisas Hiltones biogrāfjā atklājušies vēl daži līdz šim nepubliskoti fakti.

Sončikas krūšu plastiskās operācijas kopumā izmaksājušas ap 10 štukām Latvijas latos.

Kopumā ballīšu karalienei Anetei Sončikai bijušas 3 krūšu palielināšanas operācijas, VIPiem izdevās noskaidrot no Sončiku ģimenes radu loka. Divas operācijas veiktas draudzības laikā ar miljonāra Barševska dēlu, ko viņš arī pilnībā apmaksājis. Viena krūšu operācija veikta pirms šīm attiecībām un to Anete apmaksājusi pati.

Divas operācijas veiktas ārzemēs, viena Latvijā.

Pirmo operāciju Anete Sončika izlēmusi veikt uzreiz pēc bērna piedzimšanas, lai krūtis nenokarātos.

Vipi.lv jau rakstīja, ka viena no plastiskajām operācijām izgāzusies - vairāk šeit

Sievišķo formu koriģēšanu ar implantiem žurnālam neslēpj dejotāja Viola Abramova, TV3 seja Maija Rozīte, Anete Sončika, dziedātāja un dzejniece Aisha, dziedātāja, Ladybird, TV dīva Iveta Feldmane. Taču komentēt šo faktu sīkāk visas dāmas nav vēlējušās. Kodolīga savā komentārā bijusi Maija Rozīte, kura VIPiem sacīja: "Ir taču 21. gadsimts!"

Krūšu implanti šogad nosvinējuši savu 48. gadadienu - 1962. gadā trīs plastikas ķirurgi radīja pirmos krūšu implantus, par izmēģinājuma objektu izvēloties kucīti Esmeraldu.

Portāls Kasjauns.lv šogad veicis cenu aptauju:

Latvijā krūšu palielināšanas operācija vidēji izmaksā 3225 ASV dolāru (Ls 1830).
Visdārgāk to veic Šveicē - par 10 000 (Ls 5610), Anglijā – 7600 (Ls 4310) un Vācijā – 7500 (4255) ASV dolāriem. Šveicē visdārgāk operācijas izmaksā tādēļ, ka tur tās pasaules labākie ķirurgi, izmantojot jaunākos tehnoloģijas sasniegumus.

Savukārt vislētāk krūts palielināšana izmaksā Dienvidamerikā: Kubā – 1200 (Ls 680), Venecuēlā – 2500 (Ls 1420), Bolīvijā un Argentīnā – 2700 (Ls 1530) ASV dolārus. Šajā „lētajā galā” ir iekļuvusi arī Ukraina ar 1800 (Ls 1020) dolāriem. Šajās valstīs operācijas izmaksas tik zemas ir tāpēc, ka tur valda zems dzīves līmenis un darba samaksa ir maza. Iespējams, tas ir arī tādēļ, ka Dienvidamerikā krūts palielināšanas operācijas ir kļuvušas par daudzu vietējo sieviešu dzīvesveidu un dāmas stāv rindās pie plastiskās ķirurģijas klīnikām. Kā zināms, ja produktam ir lielāks noiets un to ražo masveidā, tas kļūst arī lētāks. Vairākās Dienvidamerikas valstīs veikt krūts palielināšanas operācijas veicina arī finansiālā politika. Piemēram, Argentīnā bankas izsniedz speciālus kredītus, kas paredzēti tikai un vienīgi silikona implantiem.
Starp pētījumā aplūkotajām Eiropas Savienībā krūts palielināšanu lētāk nekā Latvijā veic vēl tikai vienā valstī – Beļģijā, kur to var izdarīt par 3200 dolāriem (Ls 1815).

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [34] ››
zumdum 20.12.2010 17:55
īsti nesaprotu, kāpēc nekad neviens nav publicējis, ka Lauris Reiniks ir gejs?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss