Sončikas ārienei par labu nākusi intīma rakstura interese par sievietēm - FOTO

Pēc skarbās kritikas portālā VIPI.lv un citos medijos, Anete Sončika izskatās stipri labāk. Tā dēvētā ballīšu karaliene atkal "kaut ko izdarījusi ar sevi".

Sončikas ārienei par labu nākusi intīma rakstura interese par sievietēm - FOTO
Komentāri[37] Bilžu galerija[8] 18.10.2010 13:56

Tā dēvētā ballīšu karaliene Anete Sončika pēc skarbās kritikas par savu vizuālo tēlu, riktīgi piedomājusi pie sava izskata.

Vipi.lv jau rakstīja, ka SONČIKA esot sevi "sačakarējusi", jo viena no plastiskajām operācijām esot izgāzusies - vairāk šeit

Sončika jaunajā Ellas klubā Dstyle ieradās uz baigo tusēšanu, taču ieraudzījusi kluba telpās daudz ļaužu un preses fotogrāfu, pēc piecām minūtēm jau aizlaidās.

Interesanti, ka latviešu Parisa uz naktslokālu ieradās kopā ar kādu simpātisku dāmu, kuru nepārtraukti apskāva, apķēra un veica dažādus citus intīmus pieskārienus - fotozibsnim gan izdevās fiksēt tikai dažus šādus kadrus.

Daudzi kluba apmeklētāji ar ziņkāri nopētīja ballīšu lauveni no galvas līdz kājām un sačukstējās - pārtraucot draudzību ar puišiem, tas ļoti labvēlīgi iespaidojis daiļavas ārieni. "Sievietes acīmredzot Anetei nāk par labu. Kaut vai vizuāli!"- VIPiem sacīja kāda kluba apmeklētāja.

Ļaudis melš, ka Anete ir sev atkal kaut ko izdarījusi, bet šoreiz tas nācis tikai par labu, un sieviete ir kļuvusi daudz baudāmāka.

Vipi.lv reportāžu, kur iespaidīgo formu īpašniece ar īpaši atkailinātu un seksīgu tērpu piedalās Signes Valteres modes skatē - varat apskatīt šeit 

Fotogalerija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [37] ››
GGGGGGGGGGGGGGGGGGG 15.12.2010 00:54
Anete laba tagad izskatas... :)) paldies DIevima, tas bronzas puderis ir aizmirst, tas gan stragiski izskatijas..

divaini,kad mazak naudas damai, tad labak izskatas... :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss