Kamēr Kaurāte ASV, Valters laiž pa kreisi; Iespējams mīlestības pasaka beigusies

Basketbolists Sandis Valters esot manīts kopā ar kādu citu meiteni, nevis savu pēdējā laika draudzeni Elīzu Kaurāti. Arī virtuālajā vidē Kaurāte ir pazudusi no Valtera un viņa tuvāko draugu loka.

Kamēr Kaurāte ASV, Valters laiž pa kreisi; Iespējams mīlestības pasaka beigusies
Komentāri[62] Bilžu galerija[10] 20.11.2010 14:02

Šobrīd modele Elīza Kaurāte atrodas ASV. Sandis redzēts kopā ar citām meitenēm tepat pašu mājās. 

Pati modele savā profilā sociālajā tīklā ievietojusi garu pasaku par mīlestību pagātnes formā:

"Reiz bija kāda sala, kurā dzīvoja visas jūtas un īpašības, kas piemīt cilvēkam: labs garastāvoklis, Skumjas, zināšanas..., kā arī daudzas citas, ieskaitot MĪLESTĪBU.

Kādu dienu salas iemītniekiem tika paziņots, ka sala drīzumā nogrims. Tā nu visi sāka gatavot savus kuģus un devās jūrā, vienīgi MĪLESTĪBA vēlējās gaidīt līdz pēdējam brīdim... [...]

[...] Jo tikai laiks rada iespēju saprast, cik svarīga ir MĪLESTĪBA ikviena dzīvē."

Arī žurnāls Vakara Ziņas šonedēļ raksta par krīzi abu attiecībās:

Par lūzumu abu kaislīgajās attiecībās var spriest arī pēc norisēm interneta portālā «draugiem.lv». Proti, Kaurāte ir pazudusi gan no Valtera, gan no vairāku viņam tuvu cilvēku virtuālo draugu loka, savukārt meitene pati slēpjas: nomainījusi sava profila fotogrāfiju un nu ir redzama nevis kopā ar Valteru, bet gan tikai no mugurpuses, maskējoties aiz matiem un lielas kapuces. Turklāt Kaurāte sevi pārdēvējusi par «Elizka Kiska» un uzlikusi opcijas, ka nevēlas saņemt vēstules no cilvēkiem, kas nav viņas draugu lokā. Sava profila galerijā esošajām 128 fotogrāfijām Kaurāte ir uzlikusi liegumu, lai tagad tās varētu aplūkot tikai viņas draugu lokā esošie cilvēki.

Fotogalerijā pārīša foto no Maijas un Kaspara Krištopanu kāzām, kur Elīza uzspēlēti vairījās no mediju uzmanības.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [62] ››
.... 22.11.2010 20:48
man galīgi nav skaidrs,ko tik skaista,turīga sieviete,kurai visa Amerika pie kājām- atradusi tādā dzērājā,tusētājā un meiču ģēģerī kā Sandis???????? ko???????

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss