Sandis Valters un Kaurāte gaida bērnu?

Basketbolista Sanda Valtera (32) draudzene modele Elīza Kaurāte (25) pagājušajā nedēļā savā twitter profilā paziņojusi, ka gaida bērnu no mīļotā vīrieša.

Sandis Valters un Kaurāte gaida bērnu?
Komentāri[41] 08.09.2010 11:12

Jau dienu vēlāk viņa šo paziņojumu izdzēsa. Elīza PDz apgalvoja - rakstot par bērna gaidībām, tikai vēlējusies ieriebt Sandim, jo ar viņu sastrīdējusies.

"Nekad nedomāju, ka cilvēks var tā mainīties un būt tik šausmīgi ļauns... pēc tam kad katrrrru dienu skandināja "kad man būs dēliņš". Un kad esmu stāvoklī, izturas kā pret pēdējo, tusējas pie meitenēm, kas braukā uz Emirātiem pa $ regulāri, un es sēžu mājās!" pagājušajā piektdienā tviterī ierakstījusi Kaurāte.

"Bijām sastrīdējušies ... Uz nedēļu. Es ļoti pārdzīvoju, tāpēc liku draugiem.lv trīs četrus gadus vecas bildes un tviterī ierakstīju visādas muļķības, tādā veidā mēģinot savā histērijā ieriebt Sandim, jo zināju, ka visi tam pievērsīs uzmanību. Bet nu viss ir kārtībā un tie bērnišķīgie gājieni vairs neatkārtosies. Es pirmo reizi mūžā esmu neprātīgi iemīlējusies, un man ir pats labākais vīrietis uz visas pasaules!" vēlāk situāciju skaidroja modele.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [41] ››
strip 15.09.2010 00:23
kajas loti skaistas,bet parejais bez komentariem....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss