Ministra seksskandāla sarīkotāja - latviešu Monika Levinska atkal pie apvāršņa

Aleksandra Jolkina ir atgriezusies. Viņa izdod grāmatu un pacelsies kā Fēnikss no pelniem... Fotogalerija.

Ministra seksskandāla sarīkotāja - latviešu Monika Levinska atkal pie apvāršņa
Komentāri[32] Bilžu galerija[4] 16.11.2010 03:17

Ministru, vīru un tēvu Oskaru Kastēnu uz sānsoļiem pavedināja tieši viņa. Jaunā žurnāliste uzmirdzēja kā zvaigzne, tanī pašā brīdī tika samīdīta pīšļos un pazuda no publiskās telpas. Samīdīts un pelts tika arī mācītājpartijas godnesis Oskars Kastēns.

No izdevniecības Diena meitene tika atlaista. Pati sacīja, ka neko īpašu nopelnījusi par "varoņdarbu" neesot. Un ja kāds domā, ka viņa varējusi dzīvoties pa pieczvaigžņu viesnīcām un peldēties šampanieša vannās, tad rūgti maldoties...

Nu viņa ir atgriezusies. Aleksandra raksta un jau tuvākajā laikā izdos savu grāmatu "Misis piesmietā Eiropa". Ar izmeklējošo žurnālistiku un savu pieredzi Jolkina palīdzējusi arī TV3 raidījuma "Nekā personīga" komandai, veidojot sižetu par Latvijas sieviešu vervēšanu precībām Īrijā - vairāk šeit

Par latviešu Moniku Levinsku dēvētā žurnāliste stāsta:

"Es neko nenožēloju, bija man 15 minūtes slavas, šoka terapija. Un Dienai 2008. gada lasītākais raksts. Patiesībā es jutos kā satiekoties ar mazo brālīti, kurš vēl nav sapratis dažas svarīgais lietas. Lai arī man toreiz bija 22, viņam — 36 gadi. Jo attieksme bija — klubiņš, tusiņš, dzīvoklītis... Viņš neizrādīja ne mazākās bažas, ka viņu kāds var ar mani ieraudzīt publiskā vietā."

Jolkina stāsta, cik pieredzējusi un spējīga viņa ir, runā sešās valodās lai, un var izdarīt daudz ko. Tomēr jautājums, ko gan viņa šo gadu laikā ir darījusi — tā arī paliek neatbildēts. Ir tikai savu spēju slavinājums. "Man jau patīk sacelt pīļu dīķī viļņus, tā ka, ja vēl vajag viļņus — laipni lūdzu... Ja mēs visi sēžam pīļu dīķī, mēs tā arī domājam. Provinciālā domāšana šeit ir ļoti bieži sastopama, bet tāds šaurpierains skatījums Latvijai nav vajadzīgs. Es to pierādīšu."

Uzziņai:

Šī gada beigās apgāds Zvaigzne ABC laidīs klajā Aleksandras Jolkinas grāmatu "Piesmietā misis Eiropa". Grāmatā aprakstīta Aleksandras Jolkinas veiktā žurnālistiskā izmeklēšana par fiktīvajām laulībām kā Eiropas Savienības imigrācijas likumdošanas apiešanas veidu.

Izmeklēšanas lielāko daļu veido slēpta eksperimenta rezultāti, ko autore veikusi, lai detalizēti noskaidrotu fiktīvo laulību shēmas praktiskos aspektus. Izliekoties par finanšu grūtībās nonākušu latviešu sievieti, Aleksandra Jolkina izveidojusi vairākus  viltus profilus portālā draugiem.lv, kā arī darba meklētājas sludinājumus portālos zip.lv un ss.lv.

Slēptā eksperimenta gaitā nodibināti kontakti ar vairāk nekā desmit grupējumiem, ko veido latviešu un pakistāniešu/indiešu izcelsmes organizētāji, kā arī "trešo valstu" līgavaiņi. Žurnāliste klātienē satikusi 12 savedējus, saņēmusi 19 viltus "līgavai" paredzētās aviobiļetes uz Dublinu. Papildus vairāk nekā 20 organizētāji tikuši atklāti pēc fiktīvo laulību upuru un liecinieku stāstiem. Uzklausīts arī ap 20 fiktīvo laulību shēmā iesaistīto Latvijas pilsoņu stāstu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [32] ››
karlo 29.11.2010 17:17
Ļoti dīvaina meiča - nez, kas aiz viņas stāv? Diezin vai viņa būtu tik varonīga un uz visu to parakstītos?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss