Kastēns atvainojas sievai, bērniem un partijai, taču joprojām noliedz attiecības

Reaģējot uz medijos aprakstīto Kastēna dēku ar jauno Dienas žurnālisti, integrācijas lietu ministrs izplatījis atklātu vēstuli, kurā atvainojas sievai un bērniem par divdomīgo situāciju.

Kastēns atvainojas sievai, bērniem un partijai, taču joprojām noliedz attiecības
Komentāri[19] 19.06.2008 15:33

«Ņemot vērā šīsdienas publikāciju laikrakstā «Diena», vēlos uzrunāt savu ģimeni, darba kolēģus, sabiedrību. Mana rīcība ir bijusi divdomīga, kas radījusi šaubas sabiedrībā. Vēlos uzsvērt, ka ģimenes vērtības vēl joprojām man ir svarīgas, un ceru uz sabiedrības izpratni,» norāda politiķis.

«Pirmkārt, es no sirds vēlos atvainoties savai ģimenei — sievai un bērniem,» uzsver Kastēns.

«Otrkārt, es atvainojos savai pārstāvētajai politiskai partijai LPP/LC. Šis, kā pati «Diena» atzīst, bija neētisks eksperiments. Viņiem izdevās apliecināt, cik neētiski spēj rīkoties laikraksts, lai tik atrastu veidu, kā kādu no politiķiem parādīt negatīvā gaismā. «Diena» pēdējā laikā ne vienu reizi vien ir publicējusi arī citu politiķu sūtītās neformālās īsziņas,» atzīmē ministrs.

«Treškārt, es gribu skaidri un konkrēti norādīt, ka mani un «Dienas» žurnālisti Aleksandru Jolkinu nesaista nekāda veida attiecības!»

Kā ziņots, Kastēns (LPP/LC) iekrita uz pavedinošu, it kā nejauši nosūtītu mobilā telefona īsziņu un sāka satikties ar tās autori — Helēnu, kas patiesībā bija laikraksta «Diena» žurnāliste.

Divu bērnu tēvs, ministrs Kastēns, skūpsta blondīņu intīmās vietas(PAPILD.15:22)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
kristine18 21.06.2008 03:39
Nju ne kas traks ja nav..protams sievai nav patiikami..nu bet tadi ir visi veci nienalga kadaa partija

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss