SIPENIECE:"Freimanis ir pat zem vidusmēra"

Šovs "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" ir veiksmīgi noslēdzies, taču intrigas nebeidzas. Arī Baiba Sipeniece-Gavare pateikusi, ko domā par kādreiz populārās grupas "Tumsa" līderi Mārtiņu Freimani.

SIPENIECE:"Freimanis ir pat zem vidusmēra"
Komentāri[33] 10.11.2010 14:28

Kā uzskata vairāki VIPi aptaujātie mediju darbinieki, tad komponistam Mārtiņam Freimanim šovs Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas nesis tikai un vienīgi negatīvu publicitāti. Viņa nepārdomātie komentāri aizskāruši ne tikai šova dalībniekus, bet arī viņu ģimenes locekļus un tuvākos draugus.

Arī tuvākie Freimaņa draugi VIPi ne reizi vien pauda neizpratni par Mārtiņa rīcību.

VIPi rīcībā esošā informācija liecina, ka arī vairāki šova dalībnieku gatavi izteikties par Mārtiņa profesionālo dziedāt prasmi, skatuves tēlu un ne tikai...

SIPENIECE runājusi...

"Es neteikšu, ka Freimanis ir izcils dziedātājs un komponists. Viņš ir viduvējs un dažkārt pat zem vidusmēra, tāpēc var saprast, ka, piemēram Olgai Rajeckai viņa kritika bija smags trieciens, kad Freimanis, veidojot savu tēlu, viņai veltīja nežēlīgu kritiku," portālam mango.lv paziņojusi  Sipeniece.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [33] ››
es 16.11.2010 14:33
Vai tiešām nav neviena normāla cilvēka,kas varētu vadīt šovu,tā Sipeniece ir zem katras kritikas,tik prasta,stulba.Arī Freimanis tur nederēja.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss